ماهاراشترا آماده برای استراحت مستند در, سبز, نارنجی, مناطق

MUMBA:
این ماهاراشترا دولت تخصیص مناطق و آماده سازی یک طرح برای بلند مستند تا حدی در مناطق که در آن covid-19 عفونت شده است شامل مقامات دولتی گفت.

این مستند می تواند به طور کامل برداشته در مناطق سبز و نارنجی مناطق. سبز مناطق مناطق که در آن هیچ coronavirus موارد گزارش شده در حالی که نارنجی مناطق هستند کسانی که با 15 یا تعداد کمتر از coronavirus موارد است. مناطق سبز شامل Solapur, نندوربر, اوسا, Banded, Wardha, باندارا چندراپور و Gadchiroli. نارنجی مناطق شامل رتنگیری, Sindhudurg, Satara Kolhapur جالگاون, Osmanabaad, امریکا و جالنا, در میان دیگران.

“وجود دارد هیچ دستورالعمل از دولت در لغو مستند نشده است. اما اگر مستند برداشته شده است ما نیاز به مسئول تر و محتاط. ما باید برای حفظ ما در منطقه سبز ، ما نمی خواهد باز کردن مرزهای ما به مردم از خارج در حال حاضر گفت:” دکتر Vipin Itankar منطقه جمع آوری ناندید.

ماهاراشترا در حال حاضر منصوب هفت عضو کابینه کمیته تحت معاون وزیر و وزیر دارایی Ajit Pawar به تدوین و فرموله کردن احیای طرح برای اقتصاد کشور پس از مستند است یا تا حدی برداشته و یا خارج.

کمیته ممکن است در نظر گرفتن سه موضوع اصلی: تدارکات و نیروی انسانی و تحویل کالا در قیمت مناسب و در زمان مناسب است. آن را نیز ممکن است مشورت شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) قبل از هر گونه توصیه برای از سرگیری فعالیت های سبز و نارنجی مناطق.

با توجه به یک دولت رسمی کشاورزان و صنایع کوچک نگران از دست دادن شغل. شرکت ها و موسسات دیگر که مدیریت و استخدام کارگران مزرعه و کارگران در سراسر صنایع کوچک نیز تحت فشار با توجه به از دست دادن درآمد و افزایش ناتوانی در بازپرداخت وام خود را به بانک ها.

Chandrajit نوری مدیر کل کنفدراسیون صنعت هند گفت: خروج این مستند در یک روش مرحله به مرحله ارائه یک نقشه راه برای فعالیت های اقتصادی پس از 3 ممکن است. در یک بیانیه CII گفت: معیشت از جمعیت روستایی نیاز به محافظت می شود اجازه می دهد کشاورزی و متفقین بخش عملیات را ادامه دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>