بمبئی:
با شماره جدید Covid-19 عفونت افزایش روز به روز ماهاراشترا دولت تحمیل کرده است یک مستند در مورد وضعیت آب بندی مرزها و منع جنبش عمومی به جز در موارد اضطراری.

در اطلاع رسانی در دوشنبه دولت تحمیل یک مستند تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 به مدیریت بحران, قانون سال 2005 و دولت اطلاعیه از وزارت بهداشت. این مستند خواهد بود در اثر تا 31 مارس.

این به معنی این است که تمام دولت های ایالتی و منطقه مرزهای مهر و موم شده و خدمات حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و قطار حومه و مترو راه آهن شده اند به حالت تعلیق درآمد. جمع از مناطق که در آن شده است وجود دارد هیچ Covid-19 عفونت گزارش نشده است – مانند Wardha, Solapur, دوله, Kolhapur, امراواتی, Nashik و غیره – جلوگیری از فضایی جنبش به مناطق خود به جز در موارد اورژانس پزشکی است.

در مناطق به منظور محدود کردن جنبش تاکسی نمی تواند بیش از 2 مسافر و خودرو rickshaws نمی تواند بیش از 1 مسافر. با این حال حمل و نقل مسافران برای دسترسی به کمک های پزشکی اجازه خواهد داشت. وسیله نقلیه خصوصی حرکت خواهد اجازه داده می شود تنها برای خرید کالاهای اساسی و خدمات بهداشتی و درمانی. تمام مکان های عبادت بسته خواهد شد. بخش 144 قانون دادرسی کیفری که میله جماعت از 5 یا بیشتر افراد در یک منطقه شده و تحمیل شده بر دولت است.

افرادی که نقض مستند خواهد بود رزرو تحت اپیدمی بیماری های قانون سال 1897 فاجعه قانون مدیریت 2005 و بخش مربوط هندی قانون مجازات دولت گفت.

تمام مغازه ها و موسسات تجاری بسته خواهد شد از جمله دفاتر و کارخانه ها و کارگاه های آموزشی godowns ، اما دارویی واحد غذا و مربوط به واحد (dal و برنج کارخانه های تولید لبنیات و خوراک و علوفه واحد) ادامه خواهد داد به کار گیرند.

دولت با این حال حذف خدمات زیر و مرتبط با زنجیره تامین از مستند – بانک دستگاههای خودپرداز fintech موسسات; رسانه های چاپی و الکترونیکی آن و موار خدمات پستی از جمله مخابرات, اینترنت و دیتا; تجارت الکترونیک تحویل مواد غذایی دارو و تجهیزات پزشکی و نمک از مواد غذایی و خدمات برای حیوانات خانگی رستوران دور و تحویل خانه; بیمارستان ها و داروخانه ها; پمپ بنزین LPG ایستگاه های خصوصی خدمات امنیتی و صادرات و واردات محصولات کشاورزی و کالاهای.

دولت گزارش 23 جدید تایید موارد Covid-19 روز دوشنبه با در نظر گرفتن مجموع 97. عفونت گسترش تا کنون بی پیرایه مناطق سنگلی و سترا.

از موارد جدید, 14 در Mumbai 4 در سنگلی و 1 هر گزارش شده در پونا خان, Vasai-ویرر, Navi Mumbai و سترا.

59 ساله و ملی فیلیپین که پذیرفته شده بود به Kasturba بیمارستان در 13 مارس با علائم درگذشت Hiranandani بیمارستان اواخر روز یکشنبه در بمبئی. او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 بود اما بعد از آزمایش منفی در 2 پس آزمون پس از, درمان, است که دولت می گوید ثابت می کند که او از بهبود عفونت است. مرگ او به دلیل بیماری های زمینه ای از جمله دیابت و آسم. دولت گفت: مرگ نمی تواند مرتبط به Covid-19 عفونت است.

تا کنون ماهاراشترا دچار دو مرگ و میر به عفونت های ویروسی.

تا کنون این عفونت آمار در دولت – بمبئی 38, Pune 16, پیمپری-چینچواد 12 Navi Mumbai 5 4 هر در Nagpur یوتمل, سنگلی و Kalyan, 2 هر کدام در Ahmednagar و قهوهای مایل به زرد و 1 بیمار هر یک در Satara پنول, اولاسناگر, Aurangabad, رتنگیری و Vasai-ویرر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de