ماهاراشترا دولت مثبت در مورد رتنگیری پالایشگاه: IOC

هندی, روغن, شرکت, سهام شریک در پیشنهاد مگا West coast پالایشگاه برگزار شد بسیاری از دور از مذاکرات با دولت ماهاراشترا و امیدوار است این پروژه در آینده در جریان یک شرکت رسمی گفت.

در این بیانیه از روغن رئیس Sanjiv سینگ می آید در میان رسانه های محلی گزارش می دهد که مردم در Nanar منطقه که در آن 60 میلیارد دلار-به همراه پروژه در اصل برنامه ریزی شده و سپس کنار گذاشته زیر مخالفان از شیو سنا بود که آن را بخشی از قبلی BJP دولت خواستار پالایشگاه آمد تا در منطقه خود را در حال حاضر.

شیو سنا رهبر و وزیر Uddhav Thackeray است کنار گذاشته بسیاری از پروژه های بزرگ اعلام آخرین BJP-Sena دولت است.

Thackeray قرار داده است در انتظار نخست وزیر نارندرا حیوان خانگی گلوله قطار پروژه و نیز داده نشده برو پیش برای اولین بار در جهان پروژه هایپرلوپ که به دنبال اتصال بمبئی با پونا و کاهش زمان سفر به تخت 20 دقیقه از بیش از 3 ساعت در حال حاضر.

پس از اعتراض توسط سنا, آخرین Devendra Fadnavis دولت پیشنهاد کرده بود یک جایگزین محل برای این پالایشگاه در روهای خاموش سواحل شرق از کلان شهرهای.

“همانطور که ما در دوره نهایی ویژگی های پیکربندی برای پالایشگاه (هر دو مهندسین هند با مسئولیت محدود و آمریکایی مهندسی مشاوره Jacobs شده اند که خود را نهایی طرح) ما نیز درگیر شدن دولت در سمت راست به صورت جدی. ملاقات ما آنها را چند بار از دسامبر و ما مطمئن هستیم که این پروژه را پیش بروید” سینگ به خبرنگاران گفت: بیش از آخر هفته.

در بحثها پیکربندی برای این پروژه گفت: از بیش از 100 تنظیمات آن را به یک زن و شوهر از آنها در حال حاضر.

اما سینگ سریع برای اضافه کردن که مگر قطعیت در محل این شرکت نمی تواند به جلو به عنوان شناسایی زمین بسیار مهم است با توجه به این نیاز حدود 15000 هکتار است.

“محرومیت این ما واقعا در مرحله پیشرفته حرکت پیش رو” گفت و تاکید کرد که او بسیار مثبت در مورد این پروژه است.

یک شرکت سرمایه گذاری مشترک به نام رتنگیری پالایشگاه راه اندازی شده است با کمیته بین المللی المپیک به عنوان بزرگترین سهامداران داخلی همراه با HPCL و BPCL که حاشیه مخاطرات در حالی که عربستان در چهارچوب برداشت تا 51 درصد همراه با ابوظبی شرکت ملی نفت.

در ضمن سینگ همچنین گفت: 35,000 جدید بنزین پمپ های اعلام شده توسط کمیته بین المللی المپیک در سال گذشته به عنوان بسیاری از 11,000 عملیاتی هستند در حال حاضر.

در مورد اینکه آیا کمیته بین المللی المپیک که کنترل بیش از نیمی از بازار سوخت در کشور خواهد بود علاقه مند در گرفتن بیش از دولت-اجرای BPCL که دولت مشتاق به خروج سینگ گفت: “بیایید و ببینید. اما حتی پیشنهاد اسناد خارج نشده است.”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>