ماهاراشترا دولت گسترش مستند تا 30 ژوئن: چه چیزی مجاز و چه چیزی نیست

ماهاراشترا دولت روز یکشنبه تمدید مستند در کل کشور تا 30 ژوئن برای جلوگیری از گسترش Covid-19. اعلام می آید یک روز پس از مرکز گسترش مستند در سراسر کشور در مهار مناطق به 30 ژوئن. ماهاراشترا دولت به نام گسترش مستند تا 30 ژوئن به عنوان “ماموریت شروع دوباره”.

این ماهاراشترا دولت صادر فاز-حکیم تازه دستورالعمل در چه اجازه خواهد داشت در طول ماه مستند دوره:

1) از 5 ژوئن تمام بازارهای مناطق بازار و مغازه ها به جز مراکز و بازار مجتمع های مجاز به تابع در فرد حتی اساس از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

2) از 5 ژوئن, تاکسی, مجموعه های دو و چهار چرخ مجاز تنها ضروری برای جنبش است. تاکسی می تواند طبقه با یک راننده و نه بیش از دو مسافر. برای دو چرخ تنها سوار خواهد شد مجاز است. هیچ ترک سوار سوار مجاز است.

3) از 8 ژوئن است که در فاز سوم بازگشایی فعالیت های اقتصادی همه دفاتر خصوصی می تواند با 10% کارکنان.

4) از 3 ژوئن, هوای آزاد, فعالیت بدنی را مجاز بین 5 صبح تا 7 بعد از ظهر. فردی تمرینات فیزیکی مانند دوچرخه سواری/ دویدن / در حال اجرا / پیاده روی در مکان های باز اجازه خواهد داشت اما هیچ مناطق داخلی مانند سالن های ورزشی و استخرهای شنا استفاده می شود.

5) از 3 ژوئن تمام ادارات دولتی به استثنای اورژانس, بهداشت و پزشکی, خزانه, مدیریت بحران, پلیس, NIC, مواد غذایی و مدنی تامین FCI, N. Y. K. خدمات شهری می تواند با با 15 درصد کارکنان.

6) از 3 ژوئن خود اشتغالی برق و لوله کش و آفت کنترل و تکنسین می تواند با کار اجتماعی فاصله هنجارها و استفاده از ماسک و مایع گاراژ به ترمیم وسایل نقلیه و کارگاه های آموزشی یک کار با با قبل از قرار ملاقات.

در اینجا چیزی است که باقی می ماند از حد در طول ماه ژوئن در ایالت های آسیب دیده توسط ویروس در کشور است.

1) ممنوع فعالیت ها شامل مدارس و کالج های آموزش مربیگری موسسات. بین المللی مسافرت هوایی, مترو, راه آهن, سینما, سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, سینما,

2) نیز ممنوع هستند آرایشگر مغازه ها و چشمه های معدنی سالن, سرو زیبایی, مراکز خرید و هتل ها و رستوران ها و سایر خدمات مهمان نوازی.

3) درون منطقه خدمات اتوبوس اجازه خواهد داشت در حالی که بین منطقه خدمات اتوبوس را مجاز نمی باشد.

4) حرکت افراد به باقی می ماند به شدت ممنوع بین ساعت 9 شب تا 5 صبح به جز فعالیت های ضروری.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>