ماهاراشترا دولت ایتالیا معاملات سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ارزش تومان. 16,000 کرور

بمبئی:
در میان یک بحران اقتصادی ناشی از این مستند ناشی از covid-19 pandemic, Maharashtra دولت در روز دوشنبه گفت: این توافق نامه امضا شده برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) به ارزش 16,000 کرور.

وزیر Uddhav Thackeray گفت: در تصویری مبتنی بر کنفرانس که کوچک و بزرگ صنایع آینده به دولت نمی خواهد در صورت هر گونه مشکل در راه اندازی صنایع خود.

Thackeray گفت که در روزهای آینده دولت انتظار امضای موافقت نامه های سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ارزش تومان. 10,000 کرور بیشتر.

با بیش از 1.05 لاخ covid-19 موارد ماهاراشترا بدترین تحت تاثیر دولت در هند توسط Covid-19 تا کنون.

دولت به نمایندگی از صنعت بخش در دوشنبه راه اندازی شد مفهوم مغناطیسی ماهاراشترا 2.0.

نمایندگانی از کشورهای مختلف و سرمایه گذاران حاضر در کنفرانس آنلاین.

یاداشت تفاهم (م) ارزش 16,030 کرور امضا شد با سرمایه گذاران از 12 کشور مختلف است.

ماهاراشترا امضا توافق با ایالات متحده و چین و کره جنوبی و سنگاپور و برخی از سرمایه گذاران هندی.

شرکت هایی که وارد این تفاهم نامه شامل ما مبتنی بر اکسون موبیل است که درگیر در بخش نفت و گاز و قصد دارد به سرمایه گذاری حداقل Rs.760 کرور در Isambe در منطقه Raigad در ماهاراشترا;

شرکت مهندسی Hengli از چین قصد دارد به سرمایه گذاری Rs. 250 کرور در تلگن فاز شماره 2 در پونا و ایجاد 150 شغل.

سنگاپور-بر اساس تدارکات شرکت Ascendas تومان سرمایه گذاری خواهد شد. 560 کرور در Chakan, تلگن پونا بیواندی و خان منطقه در دولت است.

Arsalan نوشیدنی از هند است که به پردازش مواد غذایی تومان سرمایه گذاری خواهد شد. 820 کرور در سوپا, Ahmednagar.

Hiranandani گروه از هندوستان تومان سرمایه گذاری خواهد شد. 150 کرور در راه اندازی لجستیک کسب و کار در بیواندی, Chakan و تلگن است که انتظار می رود به ایجاد 2500 شغل در دولت است.

APG DC مادون از سنگاپور است که در کسب و کار ایجاد مراکز داده است به احتمال زیاد به سرمایه گذاری Rs. 1,100 کرور در قهوهای مایل به زرد و Mahape در نزدیکی بمبئی است که انتظار می رود به ایجاد حدود 200 شغل.

کره جنوبی بر اساس EastEC الکترونیک طراحی سیستم است که به احتمال زیاد به سرمایه گذاری Rs. 120 کرور در Ranjangaon پونا و ایجاد 1100 شغل.

خودرو شرکت PMI الکترو Mobility Solutions (در JV با چین بر اساس Foton) است که انتظار می رود به سرمایه گذاری Rs. از 1000 کرور روپیه در تلگن ایجاد اشتغال برای 1500.

سنگاپور مبتنی بر سخت بازپرسی کردن از بانک اطلاعات مرکز گفت: این سرمایه گذاری خواهد کرد Rs. 1500 کرور در قهوهای مایل به زرد و Hinjewadi در پونا.

Isambe تدارکات از سنگاپور می رود که سرمایه گذاری تومان. از 1000 کرور روپیه برای ایجاد امکانات و تدارکات در منطقه Raigad.

UPL شیمیایی گفته است که به دنبال سرمایه گذاری Rs. 5,000 کرور در Shahapur, Raigad و ایجاد اشتغال برای حداقل 3000 نفر در ماهاراشترا.

چین بر اساس Great Wall Motors تومان سرمایه گذاری خواهد شد. 3,770 کرور در ایجاد یک خودرو تسهیلات در تلگن پونا که ایجاد شغل برای بیش از 2000 نفر در دولت است.

دولت گفت: موافقت نامه همکاری دو جانبه امضا کرده اند و با جهان ارتباط از توسعه سرمایه گذاری سازمان (WAIPA) و ما هند همکاری فروم (USISPF).

Thackeray گفت که او امیدوار است که سرمایه گذاری خارجی را افزایش می دهد در روزهای آینده و فرصت های شغلی در دسترس خواهد بود در دولت است.

در ضمن حدود 40 ، 000 هکتار از زمین شده است, محفوظ است, در دولت برای این صنایع است.

“به جای های مختلف مجوز مجوز به طور کلی در حال حاضر خواهد شد صادر شده در 48 ساعت. صنعتی کار دفتر تنظیم خواهد شد” گفت: Thackeray.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>