Maharashtra: پزشکان شکست به گزارش covid وظیفه را در صورت اقدام قانونی

بمبئی:
حدود 10000 خصوصی پزشکان در بمبئی زیر 55 سال سن داشته باشند و خواسته شده است به گزارش اورژانس covid وظیفه در بيمارستان های دولتی و عدم انجام آن ممکن است منجر به لغو مجوز تازه دولت ماهاراشترا اطلاع رسانی گفت. به عنوان تعدادی از covid 19 مورد در ادامه به افزایش در بمبئی در یک حالت هشدار دهنده دولت بود در شنبه پرسید شهرستان های خصوصی پزشکان به ارائه گزارش کار بلافاصله و mandatorily خدمت covid-19 بيمار حداقل به مدت 15 روز.

در آخرین اطلاع رسانی ریاست آموزش پزشکی و پژوهش و نظارت بر بدن برای حرفه ای پزشکی گفت که عدم گزارش به بیمارستان در نظر گرفته خواهد شد به عنوان نقض نظام پزشکی از هند کد اخلاق و عمل آغاز خواهد شد با توجه به ارائه اپیدمی بیماری عمل 1897.

“خصوصی شاغل در بمبئی و حومه نامیده شده است. بسیاری از آنها حتی عامل درمانگاه خود را. با توجه به افزایش تعداد موارد ما تا به حال به موضوع اطلاع رسانی گفت:” دکتر T. P. Lahane مدیر آموزش و پژوهش پزشکی, Maharashtra گفت: نعناع. “ما در حال درخواست از آنها برای کمک به ما در این زمان نیاز” اضافه شده Dr Lahane. در 8 مارس ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray تا به حال به دادگاه تجدید نظر به جامعه پزشکی و خدمتگزاران به پیوستن به covid مبارزه با تلاش های. اما است که درخواست تجدید نظر نمی کند بیرون کشیدن پاسخ از پزشکان Dr Lahane گفت: نعناع.

بمبئی شهری منطقه در حال حاضر حدود 10000 پزشکان شاغل امروز با نزدیک به 10 ، 000 خصوصی بیشتر پزشکان در پیوستن به دولت امیدوار به گوشت گاو تا خود بیمارستان ها و مراکز قرنطینه با پزشکان. “هر چه تخصص و خدمات خود را قرار داده می شود به استفاده از” اضافه شده دکتر Lahane. دولت است که به خوبی در سمت راست آن به درخواست خصوصی پزشکان برای کمک و اقدام لازم را اگر کسی ملزم به آن درخواست,” دکتر گفت: Sujit Chatterjee رئیس اجرایی در Dr L H Hiranandani بیمارستان و رئیس (ماهاراشترا و گوا فصل) انجمن از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی (هند) گفت: نعناع بیش از یک تماس تلفنی.

فعلا بمبئی در حال حاضر نه پزشکان در انجام وظیفه در هر شهری بخش با 25 covid مثبت بیماران در بخش های مراقبت ويژه از شهر, بیمارستان, بیمار, دکتر, درآمد, نسبت 1:1 است. با قوانین جدید در محل تمام پزشکان مورد نیاز برای ارسال اطلاعات خود را به اثبات واجد شرایط بودن Maharashtra نظام پزشکی شماره ثبت زمان در محل کار و انتخاب محل برای ارسال. بمبئی است که بدترین آسیب دیده شهرستان توسط coronavirus بیماری همه گیر. پایتخت مالی هند به تنهایی ثبت نزدیک به 10 ، 000 covid-19 موارد است. تعداد کل coronavirus بیماران در کشور افزایش یافته و به 15,525 بالاترین در کشور است. به عنوان بسیاری از 617 نفر کشته شده اند از بیماری کروناویروس در دولت است.

رئیس جمهوری روز چهارشنبه درخواست راه آهن بمبئی پورت اعتماد ارتش هند و دیگر دولت مرکزی بیمارستان ها و موسسات در سراسر کشور به ارائه بیشتر ICU تخت در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>