مدیسون Bumgarner می گوید او رقابت در rodeos

سابق غول left-hander مدیسون Bumgarner شده است و رقابت در بازار مال فروشان حوادث تحت نام مستعار ماسون ساندرز و حتی برنده $26,560 در یک تیم-roping رقابت در ماه دسامبر با توجه به یک داستان منتشر یکشنبه توسط ورزشی.

Bumgarner گفت: سایت او به طور پراکنده در رقابت rodeos در حالی که از جمله در ماه مارس سال گذشته دو روز قبل از تبادل برای غول در یک کاکتوس بازی لیگ. او شده است roping از او 15 یا 16 سال و گفت: او در آن تا زمانی که “این فقط بخشی که شما هستند.”

جهانی 2014 سری MVP توافق به پنج سال $85 میلیون پنج سال قرارداد با دایاموند در ماه دسامبر حدود دو هفته پس از پیروزی در بازار رقابت در Wickenburg, Ariz.

Bumgarner مجروح شانه خود را در سال 2017 در یک تصادف دوچرخه خاک و از دست رفته سه ماه از غول’ فصل است. او عذرخواهی کرد و آن را به نام یک “احمق” تصمیم گیری است که به احتمال زیاد نقض قرارداد خود را اگر چه این تیم است نه اعتقاد به فشرده مسئله با چهار بار تمام ستاره.

دایاموند مدیر کل مایک Hazen گفته ورزشی او “قصد دارم به بحث در مورد قرارداد خاص زبان” وقتی پرسیده شد که در مورد Bumgarner سرگرمی.

عکس از Bumgarner roping شد ارسال به Facebook صفحه برای ریو رانچو در Wickenburg. Bumgarner — سمت راست-دست roper — گفت که او اغلب به رسمیت شناخته شده در بازار مال فروشان حوادث, اما او می گوید که نام مستعار خود را برای حفظ مشخصات پایین. او با تشکیل میسون ساندرز نام مورد با کوتاه کردن نام خود و اتخاذ همسر خود قبل از ازدواج نام به عنوان نام خانوادگی.

Céspedes به روز رسانی: New York Mets outfielder Yoenis Céspedes از صف از جولای 2018 با پاشنه مشکلات گفت که او انتظار دارد به آماده بازی با باز کردن در شب.

“اگر من با ادامه و پیشرفت راهی که من هستم بله” او به خبرنگاران گفت: از طریق یک مترجم. “من احساس می کنم خوب است. من خوشحال هستم با پیشرفت. هر روز من هنوز کار به بهتر و بهتر. آن را به عنوان سریع که من می خواهم آن را می شود اما به عنوان نزدیک به فصل من احساس مثل من واقعا خوب در حال حاضر.”

Céspedes, 34, بازی های برگزار شده است تنها در 119 بازی در سه فصل از چهار سال $110 میلیون قرارداد — از جمله تنها 38 پس از پایان فصل 2017.

فهرستی از حرکت: بوستون قرار داده شده baseman دوم داستین Pedroia در 60 روز مجروح لیست. Pedroia, 36, بازی های برگزار شده است فقط در نه بازی گذشته بیش از دو فصل است. چهار-زمان All-Star صرف وقت در تلاش برای بازیابی از آسیب او پایدار زمانی که مانی ماچادو تضعیف خوشه بالا به سمت چپ خود را تا زانو در مارس 2017…. دوم baseman برایان دوزیه که تا به حال 20 homers و 50 RBIs برای واشنگتن در فصل گذشته به توافق جزئی-لیگ مقابله با سن دیگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>