Madhyamaka است گانش Nallari آخرین مجموعه

حیدرآباد-طراح بر اساس گانش Nallari خواهد شد نمایشگاه منحصر به فرد مجموعه Madhyamaka’ در بنگلور هفته مد بهار/تابستان سال 2020 است. صحبت در مورد برچسب گانش می گوید: “این دولت بود (madhyamaka) از همه افراط به ارمغان می آورد با هم ایجاد به عنوان یکی. بنابراین من باید اجازه دهید رنگ انتقال حس اعتماد به نفس با سهولت شخصی خود بیان ترمیمی هماهنگی. پارچه و رنگ دم میراث و سنت با رنگارنگ جوانی به روز رسانی.”

Madhyamaka is Ganesh Nallari’s latest collection

Ganesh ایجاد Madhyamka از تصادفی طرح او در سال 2000. آن را یک طرح از یک مرد و زن در یک بدن. “دوگانگی تنها منعکس شده بر روی طرح. آن را یک طرح و من به آن شرکت که در آن زمان. همچنین این زمان زمانی که تمایلات جنسی نیست یک موضوع به بحث گذاشته شود. به عنوان من به بررسی تمایلات جنسی من و درک احساسات من بهتر من متوجه شدم که یک مرد وجود دارد در هر زن و یک زن در مرد است. بنابراین این است که چگونه من می توانم بگویم طرح هسته Madhyamaka” توضیح می دهد که گانش.

Madhyamaka is Ganesh Nallari’s latest collection

صحبت در مورد پارچه های مورد استفاده گانش می گوید او ساخته شده با استفاده از بنارس Kora (Organza) بافت منسوجات ajrakh چاپ در mashru و معین ابریشم معدنی تسمه توری chiffons و georgettes. “سطح شامل تکنیک های ruffles حاشیه pleats cutwork تکه دوزی, zardozi و ماشین گرفته اند. کام رنگ است که به عنوان متنوع به عنوان یکی می توانید تصور کنید. من نه محدود خودم به یک تن برای این مجموعه است. من انتخاب سایه مانند قرمز مایل به زرد, زعفران, کلاسیک, آبی, Biscay, سبز, chive, پژمرده جین پوست پرتقال موزائیک آبی و نور خورشید مرجان صورتی. همچنین اجازه دهید چوب دارچین و انگور کمپوت برخی از منحصر به فرد تاب و چرخش برای ایجاد انرژی و خوش جفت. نمایش یک عنصر طبیعی پختگی و تطبیق پذیری این فصل رنگ های هسته شوخی نیروی دریایی درخشان و سفید و خاکستر طلا و نقره به عنوان یک پایه و اساس برای اهل تفریح و بازی رنگ در تضاد است.” Ganesh همچنین می گوید او ترجمه احساسات خود را به ایجاد. در برخی از راه “ایجاد یک دولت از ذهن من است. من اعتقاد دارم که من یک داستان گوی — به عنوان یک طراح, نقاش, رقصنده و بازیگر. و من Akkai Padmashali (هندی نما فعال سخنران انگیزشی و خواننده) به عنوان showstopper بر برای Madhyamaka. من نمی تواند خواسته اند برای قوی تر و قوی و الهام بخش فرد به بخشی از داستان من.”

(مجموعه پرده برداری خواهد شد در بنگلور هفته مد در مارس 6 در 9 ساعت در Oterra هتل در بنگلور.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>