ساخته شده با گل در معماری خاکی کارگاه در مننرککد

جدول مرکزی در سالن ناهار خوری در Iyal مزارع در Sethumadai است پوشیده شده با شن و ماسه پودر سنگ مرمر و آهک. “این مواد اولیه برای آهک و گچ کاری سنتی روش به دنبال در سراسر جهان می گوید:” کویمباتور-معمار مبتنی بر Srinath Gowtham. سی و سه نفر از Rathinam دانشکده معماری مشغول هستند و پس از دستورالعمل حذف. آنها بخشی از یک معماری خاکی کارگاه آموزشی برگزار شده توسط مننرککد پاپیروس. Srinath و شریک زندگی خود را Vinoth کومار تمرکز بر معماری پایدار. “مناطق مختلف را توسعه داده اند روش مبتنی بر منابع به راحتی در دسترس وجود دارد. اما با گذشت زمان مردم نقل مکان کرد به استفاده از سیمان پر شده با مواد شیمیایی. هنگامی که استفاده می شود سیمان خود را از دست بدهد اتصال خواص بر خلاف گل و آهک است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار” توضیح می دهد که Srinath.

Vinoth در حال حاضر طول می کشد یک کاشی و نشان می دهد یک گچ به روش تمرین در اطراف تامیل نادو و Cuddalore. آهک شن و ماسه رودخانه و پودر سنگ مرمر گسترش است و تقریبا بر روی کاشی های قبل و بعد لایه ای از آهک و سنگ مرمر پودر سفیده تخم مرغ و روغن نارگیل اضافه شده است. “سفید تخم مرغ و روغن آن را می دهد درخشش طبیعی است. رنگ همچنین می تواند اضافه شود” Vinoth می گوید. او با استفاده از رنگ طبیعی پودر ساخته شده از گل و سنگ است که او از منابع راجستان. هنگامی که این لایه خشک است و پولیش سنگ تخت. “در آن طول می کشد مقدار زیادی از زمان برای مبتدیان اما با عمل بهتر می شود” Vinoth اطمینان بخش است. در پایان جلسه مرکزی میز گذاشته است با تازه گچ بری کاشی.

کار بعدی این است که به یک دیوار گل. دانش آموزان مخلوط خاک و شن و ماسه و کاه را با آب و رول آنها را به توپ. “نی می افزاید: قدرت” توضیح می دهد که Srinath. این گل توپ در حال پهن گذاشته و یکی بالای دیگر بیش از سنگ های پایه تا رسیدن به ارتفاع مورد نظر. “مهم ترین چیز در احداث گل خانه است و روش. آن می تواند برای نسل های گذشته است اما اگر به درستی انجام نمی, آن می تواند بر ساختار زندگی است.”

Srinath و Vinoth ملاقات کرد زمانی که آنها هر دو در SVS دانشکده معماری, Coimbatore. “پس از آن ما بازدید Auroville که در آن ملاقات ما معمار مانو Gopalan که با تمرکز بر روی ساختمان های پایدار. ما مشغول به کار تحت او را برای چهار سال و تجربه است که زندگی ما را تغییر. ما یاد گرفتیم در مورد پایداری و اهمیت آن. ما احساس کردند که ما باید به اشتراک گذاشتن این دانش با دیگران و آمد به کویمباتور. ما در حال حاضر برگزاری کارگاه آموزشی معماری پایدار و همچنین پروژه تحت نام Bhutha خاکی معماری استودیو. در شش ماه گذشته ما انجام داده اند پنج جلسه می گوید:” Vinoth.

Srinath می گوید که یکی از بزرگترین تصورات غلط در مورد گل خانه ها این است که “آنها را مانند نگاه کمی کلبه”. او با رد این گفت: “ما حتی ساخته شده است در سه طبقه سازه با استفاده از این روش. بام انجام شده است با کاشی و چوب است.” این دو می گویند که دانش معماری پایدار افزایش یافته است در طول سال. “وجود دارد بسیاری از مردم که علاقه مند به بازگشت به روش های قدیمی. آن را یک علامت مثبت است.” اما محدودیت های بیش از حد. “این است که کار فشرده و وقت گیر است. آن را حداقل یک سال برای ساخت یک خانه. اما در پایان ما در حال آسیب رساندن به طبیعت می گوید:” Vinod.

تماس 9600207026/9965595556 و یا ارسال به reachus@bhutha@gmail.com برای اطلاعات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma