لوکس و تاج ‘بحران’

وجود دارد یک بحران بلندی در بازار لوکس چه با ایتالیا coronavirus مستند اختلال در لوکس تقویم و محدودیت های مسافرتی. اما در حال بارگذاری-غنی تحت تاثیر قرار, درست مثل هر کس دیگری ؟ آنها باید خود را خصوصی هواپیما, خدمات دربان و دسترسی به بهترین متخصصان پزشکی ، در اینجا چیزی است که لوکس, connoisseur, Swapan ست که اجرا می شود طراحی و مشاوره تجاری فیلم این مطالب را می گویند:

چگونه است که لوکس در هند در معرض coronavirus?

این آنها را ویران کرد. لوکس بود, همه چیز در مورد بالاترین عامل مشترک. بیماری هایی مانند coronavirus در مورد پایین ترین مخرج مشترک. آن را می سازد کسی که زندگی در آمریتا Shergill Marg به عنوان مستعد ابتلا به عنوان کسی که زندگی در Ayanagar (به شما دهلی شورای ملی مقاومت زمینه). به علاوه کسانی که به سفر کلاس اول در حال فرود در همان لعنتی ترمینال به عنوان کسانی که سفر گاو. ایتالیا و قفل شده است. چگونه یک جشن یک 53rd تولد در Puglia? مراسم عروسی در دریاچه کومو هستند. منظورم این است که آنها اعلام کرده اند اضطراری در نیویورک! به نظر می رسد که اگر این سیاره شده است nuked توسط Kim Jong-un.

چگونه یک percenters در هند مقابله با Covid-19 شیوع متفاوت از همتایان خود در غرب و چین ؟

سرخوردگی یکنواخت است. این Airinum پنج-تصفیه, ماسک های موجود برای هر دو هندی و آمریکایی است. البته کسانی که در غرب و چین به مراتب بیشتر دسترسی به چیزهایی مثل جت خصوصی. منظورم این است که شما هم اکنون می توانید فرار به Hamptons از نیویورک در یک هلی کوپتر اما شما هنوز هم نیاز به پرواز به گوا و یا کشتی به Alibaug. چگونه جکی-رنگ ورو رفته است.

با لغو (و یا مجازی جایگزین) از بسیاری از این ساعت, خودکار, هنر و بزرگ دیگر را نشان می دهد و اجلاس چگونه باید لوکس خرده فروشی دوباره?

هنر بازل در هنگ کنگ لغو کردم. هنر دبی رو به تعویق افتاد. ژنو نشان می دهد خودکار, میلان, نمایشگاه مبلمان و terrero نامیده شده است ، وجود دارد شایعات که در جشنواره کن به یورو و المپیک نیز ممکن است زیر بروید. که در این صورت آن را بانوان فلش خود را Princie الماس. منظورم این است که چه اتفاقی می افتد به تمام پول های ساخته شده توسط زنگ زنگ باز در NASDAQ? آن همه به نظر می رسد بنابراین بیهوده است. و ناعادلانه است.

می تواند به شما در قرعه کشی به موازات سایر اضطراری مانند Covid-19?

اجازه دهید ما آن را در این راه. به گفته نیویورک تایمز, Baselworld تاسیس شد و در سال 1917 در جنگ جهانی اول و پس از آن هرگز بسته شده است. بنابراین شما به شکل. به وضوح وجود دارد هرگز چنین اجتماعی خشکسالی قبل از. یا یک فاجعه چنین اجتماعی ظلم و ستم.

بزرگ چربی عروسی هندی. آنچه که برای تبدیل شدن به آن است ؟

آن را ‘ketoed’. به طور جدی وجود دارد شایعات از یک خانواده با داشتن سفارش دیور به ایجاد دست sanitisers به عنوان یک هدیه با کارت عروسی. نیز وجود دارد یک شایعه در مورد Sabyasachi نزدیک شدن به ایجاد یک طراح ماسک صورت. یک برنامه ریز عروسی است در گفتگو فعال با بوئینگ به اجاره Dreamliners برای mid-air مراسم عروسی. با توجه به این که قطب جنوب است که به عنوان گرم به عنوان لندن, طراحان عروسی در حال برنامه ریزی پنگوئن احزاب است. اما پس از آن کشتی های کروز در حال سختی و تشویق دیگر پس از گرفتن وجود دارد خواهد بود یک بیت از یک چالش است. من فرض کنید مراسم عروسی را به حال برگزار شده در پارک محلی با چاولا, خدمات مواد غذایی و قهوه خدمت از کسانی که عتیقه ماشین آلات اسپرسو که doled بیمار-شیرین قهوه با شکلات و پودر پاشیده بر روی آن.

آنچه به منزله جوانه-رایگان hideaways برای ثروتمند هندی ؟

جمعیت نیاز به اجتناب شود. بنابراین لندن است. منظورم اینه که این نقطه در رفتن به لندن اگر شما نمی توانید از دست انداز به همسایه خود را در Harrods و یا وکیل خود را در Audley. من حدس می زنم Kasauli جدید تبدیل خواهد شد کنزینگتون و Alibaug جدید آنتیب. و به جای خرج کردن پول در میلان و ثروت خود را در Waikiki فرض کنید من فوق العاده غنی نیاز به یاد بگیرند که چگونه به صرف زمان در دیگر چیزهای عجیب و غریب مانند خانواده و کتاب و موسیقی.

آن را کمک می کند به یک خلبان خصوصی مجوز در حال حاضر (چند تجار و بازرگانان شده است آنها را بیش از گذشته چند سال) ؟

کسانی که استطاعت قایق ها و هواپیماهای در حال حاضر آنها را داشته باشد. بالیوود, ستاره ها و سیاستمداران باید بدون مسائل. آنها می توانند کسانی که قایق ها و هواپیماها رایگان از هزینه در هر صورت. اما واقعا چه نقطه از قرار دادن پایین یک میلیون نفر در یک قایق بادبانی یا هواپیما که کل جهان را قرنطینه. من فکر می کنم آنها باید برای آن صبر کنید تا زمانی که Elon Musk می تواند همه ما را به ماه توسط 2023.

شما می تواند اظهار نظر در مورد خدمات دربان که فعال خواهد شد با این شیوع?

به گفته نیویورک تایمزوجود دارد بهداشت و درمان با نام تجاری در ایالات متحده به نام Sollis. آن ساخته شده است یک اتاق جدا برای یک مشتری. آن می آید با “یک سیستم تهویه مجهز به یک فشار منفی در سیستم برای محدود کردن گردش خون از عوامل بیماری زا”. آن است که اساسا جدا شده مهمان بال متشکل از یک اتاق خواب و آشپزخانه مجهز با مايعات وريدی و داروها و لوازم آزمایشگاه و دستکش و روپوش و ماسک اکسیژن و مواد غذایی و مجموعه ای از ظروف و کتانی. من نیمی از یک ذهن به درخواست خدمات دربان من به ترتیب حرارتی غربالگری در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>