Lunching در دفتر کافه تریا دستاوردهای جدیدی در طعم طبیعی جدید

وجود دارد “رزرو” ساخته شود به ناهار خوردن در کافه تریا. که فقط خط اول به پا اگر شما در حال برنامه ریزی اجتماعی-فاصله وعده غذایی با یک همکار. بعد می آید یک قاب زمان که در آن به پایان غذا. زنگ هشدار را خاموش اعلام از دست رفته مهلت.

فرآیندهای نیز دستخوش پیرایش و دوباره jigging. سلف سرویس مجاز نیست. منو دستخوش تغییرات به نفع ایمنی-افزایش اقلام مواد غذایی است.

این در میان عوامل به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از محیط های اغذیه فروشی. علاوه بر این هر یک از سازمان ساخته شده است از دیگر تغییرات خاص به وضعیت خود.

تلویزیون شرکت موتور افزایش یافته ناهار خوری مناطق از چهار به هفت در کارخانه خود در هسور برای بررسی تراکم. غذاخوری کارکنان پوشیدن ماسک و دستکش و سپر و سر دنده خدمت به مواد غذایی بر خلاف قبل از COVID روز هنگامی که سلف سرویس بود ،

Kashayam – ایمنی تقویت معجون ساخته شده با زنجبیل و فلفل jeera, pipli برگ زردچوبه و پودر تخم گشنیز و بذر گشنیز تازه و شکر زرد — است که علاوه بر جدید به منوی صبحانه. آیتم در منو یک خط تیره از لیمو و زنجبیل.

دیجیتال کافه تریا

بسیاری از شرکت های عملکرد از فناوری پارک یا مستقل ساختمان تکیه بسیار بر ابزار تکنولوژی به نگه داشتن تماس را به حداقل برساند.

بنگلور-بر اساس HungerBox که مدیریت 550 سالن های غذاخوری در بیش از 20 شهرستانها است روشن به دیجیتال کافه تریا. “ما اجرا AI/ ML الگوریتم بر روی پلت فرم ما برای اطمینان از هیچ ازدحام در سالن های غذاخوری. در هر زمان را نه بیش از 50 درصد از نیروی کار را به دست آوردن دسترسی به منطقه ناهار خوری می گوید:” Sandipan میترا از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت HungerBox. کارکنان باید به قبل از کتاب حافظه خود را از طریق یک برنامه است.

میز تحویل غذا یکی دیگر از ویژگی های ارائه شده در مشتری مکان های که در آن درصد کمی از کارکنان سر کار. در اینجا مواد غذایی تحویل در کارکنان میز سفارش. میترا می گوید: این قابل دوام است که تنها در صورتی که نیروی کار محدود است در قدرت است. “هنگامی که شما بیش از 25 درصد از کارکنان در محل کار آن را تبدیل به یک چالش,” او می گوید. انتخاب مواد غذایی باید خشک شود به طوری که هیچ سرريز در جدول.

چگونه آشپزخانه هنوز اطمینان از مواد غذایی است بی خطر است ؟

این مواد غذایی شرکت با تکنولوژی منابع یک UVC جعبه که در آن مواد غذایی است برای پاک کردن عقیم سازی را بررسی کنید قبل از آن بوده است.

“این یک گام ضروری ما به دنبال به عنوان مواد غذایی در خدمت, در سالن های غذاخوری می آید از متفاوت آشپزخانه می گوید:” میترا.

پرداخت نقدی است و دیگر یک گزینه است.

“همه ارز از ارز قطع شده است و پرداخت از طریق دیجیتال دروازه پرداخت” می گوید: میترا.

از 550 کافه تریا HungerBox مدیریت او می گوید: نزدیک به 130 در حال حاضر کاملا کاربردی و 100 دیگر تصمیم گرفتند برای میز تحویل غذا.

خود را به ارمغان بیاورد جعبه

شرکت وجود دارد که فکر می کنم بهترین راه برای مبارزه با این ویروس به دور است که برای تشویق کارکنان به همراه جعبه ناهار از خانه.

غذاخوری در دفتر مرکزی پاناسونیک زندگی راه حل های هند در بمبئی باز است اما متوقف وعده ناهار و صبحانه. مدیریت خواسته است تا کارکنان را به مواد غذایی خود را و کافه تریا در خدمت تنها سلامت آب میوه و چای و قهوه و بیسکویت.

“ما توصیه کرده اند که کارکنان را به مواد غذایی پخته شده از آشپزخانه خود را که اطمینان از ایمنی بیشتر می گوید:” Akash Sangole سر منابع انسانی و اداره کل پاناسونیک زندگی راه حل های هند است.

از 3,500 کارکنان مشغول به کار در دفتر 10 درصد را از سر آمدن به دفتر. این شرکت در حال ارزیابی این ترتیب برای برخی از زمان بیشتر تا چیز normalises.

در میان دیگر اقدامات انجام شده برای اطمینان حاصل شود مردم نمی جمعیت در کافه تریا و دستشویی شرکت مسیر مجزا برای کارکنان به. ناهار زمانبندی نیز مبهوت و قطر آرایش صندلی است که به دنبال.

“تنها 30 درصد از کرسی ها می توان به اشغال در هر زمان داده شده می گوید:” Sangole اضافه کرد که این شرکت توسعه یافته است و در خانه راه حل برای محل کار کارکنان مدیریت ایمنی است که مانیتور و اگر سوابق اجتماعی فاصله به دنبال آن است در مناطق رایج است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>