لوئیس سورینو, Carlos Carrasco مبارزه با آسیب های

New York Yankees right-hander لوئیس سورینو شده است تعطیل از پرتاب به صورت متوالی دوم بهار آموزش این زمان به دلیل ساعد راست درد.

سورینو, 26, بود, کنار تا هفته های پایانی فصل به طور منظم در سال گذشته است.

Yankees مدیر Aaron Boone گفت سورینو شده است احساس و ناراحتی از اکتبر.

“این قطعا در مورد” بون گفت. “ما فقط باید به ادامه ببینید که چگونه این اعلام خود است.”

سورینو نیز سست بدن خود را در آرنج راست که مدیر گفته شده است یک موضوع است.

نیویورک در حال حاضر انتظار دارد که بدون left-hander James Paxton برای دو ماه اول فصل پس از بازگشت از عمل جراحی در فوریه. 5.

سورینو است که به بررسی جمعه توسط پزشک تیم دکتر کریستوفر احمد. مدیر کل برایان Cashman مطمئن بود که سورینو در دسترس خواهد بود برای مارس 26 بازکن در بالتیمور.

“ما نمی تعیین می شود آنچه که ما در حال برخورد با هنوز” Cashman گفت. “همه تست شده اند و منفی است. هیچ آزمایش های جدید برنامه ریزی شده; به این معنا نیست که آزمون نمی تواند اتفاق می افتد در آینده اما اولین گام در این فرایند از دکتر احمد توصیه شد او را در یک ضد التهاب, بیایید ببینید که چگونه او احساس می کند در روزهای آینده قبل از قرار دادن از طریق یک کل جدید تست باتری.”

سورینو خراشیده شد و از اول برنامه ریزی آموزش بهار ظاهر در سال گذشته در 5 مارس به دلیل روتاتور کاف التهاب در شانه راست و یانکی ها گفت: آوریل 9 او تیره و تار خود را دورسی, ذوزنقه, آیسایان عضله است. او را جزئی لیگ آسیب توانبخشی ظاهر تا سپتامبر. 1 و نمی توان اولین حضور خود را برای یانکی ها تا سپتامبر. 17.

سورینو شد 1-1 با 1.50 دوران بیش از 12 در سه نوبت به طور منظم فصل شروع می شود برای نیویورک پس از آن بود 0-1 با 2.16 دوران بیش از 8 ⅓ نوبت در یک جفت از postseason گردش.

نگرانی برای Carrasco: سرخپوستان right-hander Carlos Carrasco احساس ناراحتی در پای راست خود را در طول بهار آموزش تمرین چهارشنبه و تحت آزمایشات تصویربرداری برای پیدا کردن شدت آسیب و چگونه او را کنار می شود.

Carrasco, که الهام بخش گشت فصل گذشته پس از اینکه مبتلا به لوسمی کردم MRI امتحان پنج شنبه. سرخپوستان نگه داشته و او را از کار کردن و این تیم قصد دارد به ارائه یک به روز رسانی وضعیت خود را جمعه.

“او چمباتمه و احساس چیزی در ساق پا بالا منطقه” مدیر تری Francona گفت. “من می دانم آن را کمی مبهم اما این چیزی است که ما می دانیم. به جای گفتن شما چیزی نمی دانیم, ما به شما صبر کنید برای کسب اطلاعات بیشتر و آن عبور کند.”

اگر Carrasco است برای یک مدت طولانی آن را بیشتر فشار بر کلیولند تبادل عمق. Right-hander مایک Clevinger به تازگی تحت عمل جراحی زانو خواهد شد و تا اواسط ماه آوریل است. در بالا از آن تیم است که به شمارش در دیگر کوزه را انتخاب کنید تا شل پس از دو بار Cy جوان برنده کوری Kluber معامله شد این زمستان.

“شما در مورد تبادل عمق هنگامی که شما به آن نیاز دارید” Francona گفت. “اگر شما آن را ندارید, آن لطمه می زند. چند بار که شما شنیده ام به من می گویند زمانی که شما فکر می کنم شما به اندازه کافی تبادل برخی از بیشتر ؟ اگر شما در یک وضعیت که در آن شما را مجبور به تشدید برخی از کوزه دلیل این که شما بیش از حد بسیاری از آنهایی که خوب. که بدترین مشکل است.”

Haniger به روز رسانی: Mariners outfielder میچ Haniger که تا به حال سه عملیات در هفت ماه گذشته — از جمله دو در چهار هفته گذشته — گفت: او معتقد است که او می تواند به بازی در این فصل است.

“من تمایل به و من امیدوارم و انتظار دارم که به” بازی کرد.

Haniger که آمار .285 با 26 خانه اجرا می شود و 93 RBIs در سال 2018 زمان به تکرار مکررات اخیر خود گاهشمار حوادث پزشکی. این همه آغاز شده در ماه ژوئن هنگامی که او از طریق یک پیچ کردن کشاله ران خود را در منطقه در طول یک بازی.

Haniger رفت و در 10 روز مجروح لیست با یک بیضه پاره شده و در ماه اوت رفت در یک ناتوانی انتساب. اما او شروع به احساس درد کمر و تعطیل برای بقیه فصل.

Haniger گفت که او در اوایل توانبخشی در تابستان گذشته او پاره یک adductor عضلانی موجود در هسته خود است که در نهایت منجر به کمر درد. آسیب رفت و تشخیص داده نشده و او ادامه داد: کار خود را به offseason.

او احساس خوب به اندازه کافی از نظر جسمی در اوایل ژانویه به سطح شیب دار بالا بیس بال فعالیت تا زمانی که یک روز صبح او از خواب بیدار در یک مقدار زیادی از درد و به سختی می تواند راه برود. که منجر به هسته جراحی است.

پشت خود درد بدتر زمانی که او خود را آغاز نوتوانی از هسته روش MRI آزمون نشان داد فتق پایین ستون فقرات. بنابراین در فوریه. 13 او تحت یک تعمیر کوچک از مهره ها در پشت خود را.

“من واقعا خوشحال هستم که در حال حاضر این مشکلات برطرف شده. عمل جراحی مداخله مورد نیاز برای رفع این مسائل و در حال حاضر من واقعا هیجان زده است که من می تواند حرکت رو به جلو,” او گفت:. “من یک برنامه مشخص به عقب بر گردیم در این زمینه است. هر زمان که ممکن است من نمی دانم چه جدول زمانی در حال همانطور که از در حال حاضر.”

ESPN صف: Alex رودریگز و مت Vasgersian خواهد بود که گوینده برای ESPN “یکشنبه شب بیس بال” سری مارک اولین بار از سال 2007 که این شبکه است که با دو فرد غرفه برای امضای آن بازی. جسیکا مندوزا شده بود بخشی از غرفه پس از 2015 اما منتقل شده است به کار در استودیو و همچنین خواستار weeknight بازی.

این سومین فصل رودریگز و Vasgersian خواهد بود تلفنی یکشنبه شب بازی با شکن اولنی گزارش از این زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>