لودو ظهور به عنوان محبوب ترین بازی در طول مستند

همه به نظر می رسد بازی در آن است. از بازیگر-تهیه کننده Anushka Sharma به دوستان خود عموزاده و حتی رئیس خود. چه هستند که ما در مورد صحبت کردن ؟ آن را به عنوان اتفاق می افتد, یکی از محبوب ترین بازی ها در کشور به خصوص در طول این مستند (که به اجرا در آمد در مارس 25) شده است Ludo مشتق شده از قرون وسطی هندی بازی منچ ایرانی. آن است که آیا مردم بازگشت به دوران کودکی مورد علاقه و یا فقط کشف آن در حال حاضر بازی دیده می شود افزایش محبوبیت. (اتفاقا Ludo نیز بوده است در اخبار با توجه به گزارش از جنایات رخ داده است در طول یک بازی.)

و با اینکه دارای امتیاز بالا بازی رایگان در فروشگاه Google Play و App store (با بیش از 300 میلیون بار دانلود در فروشگاه Play) آن است که از نظر آماری احتمال وجود دارد که اگر کسی در حال پخش است Ludo بر روی تلفن خود را, آنها در حال بازی Ludo پادشاه.

ایجاد شده توسط Vikash Jaiswal مدیر عامل شرکت Navi Mumbai-بر اساس Gametion Technologies در سال 2016 بازی ضربه زدن به نقطه بالا در فروشگاه Play و App Store کمتر از یک سال پس از راه اندازی آن با نزدیک به 50 میلیون دانلود.

می گوید Vikash “قبل از این مستند تعداد کل روزانه کاربران فعال (که بازی این بازی هر روز) بود 15 میلیون. پس از مستند ما لمس 251 میلیون دلار در آغاز ممکن است. در حال حاضر که این مستند در حال رقیق تعداد به 40 تا 45 میلیون. به طور متوسط روزانه پخش قبل از این مستند آن بود 32 دقیقه است. در حال حاضر آن است که 49 دقیقه. برخی از بازیکنان حتی بازی به طور مداوم به مدت سه یا چهار ساعت.”

او اضافه می کند که 75 درصد از کاربران از هند در حالی که باقی مانده 25 درصد از بازیکنان از کشورهای دیگر مانند بنگلادش و اندونزی و پاکستان و غرب آسیا و ایالات متحده آمریکا و انگلستان و آلمان و فرانسه است. در حالی که یکی می توانید بازی در برابر کامپیوتر نیز وجود دارد گزینه ای از بازی (هر دو به عنوان دو بازیکن یا چهار بازیکن) در برابر دوستان/خانواده و یا افراد به صورت تصادفی.

قبل از این مستند دهلی نو-بر اساس Snehashish Bhattacharjee مدیر عامل شرکت Denave استفاده می شود به بازی در برابر کامپیوتر. اما پس از مستند او شروع به بازی با یک گروه از آمپول کالج پراکنده در سراسر کشور صرف حدود نیم ساعت تا 40 دقیقه در این بازی تقریبا هر روز.

او می گوید: “چیزی که بلافاصله به دادگاه تجدید نظر به من نوستالژی مرتبط با آن است. آن روزها کودکان تنها می تواند بیرون رفتن و بازی های ورزشی و یا بازی یک بازی هیئت مدیره در داخل خانه و لودو بود و نسبتا محبوب است. اما از همه مهمتر, من متوجه شدم که در حال حاضر هر بار که من بازی Ludo من سطح استرس پایین آمده بسیار به سرعت. این است زیرا هیچ هدف برای رسیدن به شما وابسته هستند مرگ تعداد که شما پرتاب. و از یک استراتژی چشم انداز هنگامی که شما بیش از یک پیاده کردن این است که هنگامی که شما نیاز به شروع به نگرانی در مورد آن به حرکت می کند و هنگامی که. شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که در سرعت شما می خواهید به بازی با این برنامه است. یک نسخه وجود دارد به نام راش لودا است که تقریبا مانند Twenty20 کریکت به عنوان تست کریکت است که نسخه اصلی لودو و من می خواهم به بازی.”

و اضافه کرد که حتی نه ساله و پسر و همسر بازی Ludo او می افزاید: “این یک بازی آسان برای بازی می باشد. حتی اگر آن را به نظر می رسد مانند یک موقر بازی و احتمالا چیزی برای افراد هنگامی که شما شروع به بازی سهولت در اتخاذ این بازی باعث می شود آن را به طوری که مردم تا پایان بازی آن بیشتر است.”

دانشجوی Hema Ashwini که مطالعات در Coimbatore می گوید که اگر او تا به حال بازی Ludo هنگامی که او جوان بود او شروع به بازی آن را دوباره در Ludo شاه در طول مستند. “من بازی این بازی در هر حال حاضر و پس از آن یا در برابر کامپیوتر یا در مقابل یک فرد تصادفی. وجود دارد مقدار زیادی در مورد لودو در رسانه های اجتماعی: مردم از وضعیت و بسیاری از الگوهای رفتاری. من تو را دیدم و شروع کردم به بازی.”

بنگلور-بر اساس قانون دانشجو Manavi عطری نیز شروع به بازی Ludo دوباره در طول مستند یک یا دو بار در هفته با خانواده و دوستان است. “همه می داند (قوانین). آن را ساده و در عین حال سرگرم کننده; نیازی نیست که بیش از حد از مغز نرم افزار. نه بسیاری از بازی های هیئت مدیره بود که وجود دارد بیش از حد بسیاری از لایه ها را به ترین بازی های هیئت مدیره است.”

با این حال او می گوید که او ترجیح میدهد بازی Ludo در هیئت مدیره به تلفن anyday. “شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک از چهار آلت به حرکت می کند و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده با دیدن این عبارات از مردم هنگامی که شما خود را قطع تماس. در این گوشی آن را به طور خودکار حرکت می کند و این هیچ سرگرم کننده است. همچنین این بازی اجرا می شود و بسیاری دیگر که شما را در هیئت مدیره است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>