Loveat fursight

200 plus سگ در موزه گاندی زمینه شد و درمان به سازمان دیده بان: خود راه رفتن خلق و خو و کمان-کمان گرم قلب. صاحبان آنها بشاش با غرور و افتخار به اشتراک گذاشته نظافت راهنمایی برای الهام بخشیدن به مردم بیشتر به اتخاذ سگ.

وجود 60 بومی هند نژاد از جمله Rajapalayam یا مودهل hound Kanni, کمبی, Chippiparai, kithari, sambal و کاروان شکاری که برای ثبت نام نشان می دهد. خارجی نژاد برانگیخته کنجکاوی بود اما هند آنهایی که به سرقت برده نشان می دهد که یکشنبه گذشته برگزار شد. ده Manthais نشان داد نقاط قوت خود را در یک رژه: قد بلند و پر انرژی و باهوش سگ نیز مشتاق حس بویایی و بینایی آنها را قادر سگ گارد.

P کریشنان از رمنتهپورم که خانواده شده است پرورش این نژاد بومی برای تقریبا یک قرن آورده جفت خود را. استراحت آنها را پس از رفتن او توضیح داد که مادری سگ انطباق خوبی برای هر نوع بیماری و unfussy. “آنها یک عمر تا 15 سال است. در گذشته به آنها داده می شود به عنوان هدیه به دامادها در طول ازدواج در روستاهای جنوبی تامیل نادو به عنوان آنها استفاده می شود برای محافظت از مزارع کشاورزی و همچنین گرفته شده برای شکار,” او گفت: “بسیاری از سگ مجسمه در معبد معماری در رمنتهپورم منطقه به عنوان مدرک به این عمل است.” او امیدوار است که سالانه نشان می دهد تشویق افراد به اتخاذ سگ به عنوان حیوانات خانگی و ایجاد آگاهی در نژادهای مختلف.

دیگر نژادهای بومی نیز به نظر می رسید به معاشرت خوبی با همه. آنها نمایش داده می شود خود را مشخصه جنگنده روح و توسعه یک رابطه دوستانه فوری با جمعیت داشته تشویق می کند. S Ramanathan دبیر مادورای سگ باشگاه وابسته به باشگاه لانه قرار دادن هند گفت که او خوشحال بود و با افزایش تعداد شرکت کنندگان در هر سال. این باشگاه در سال 1998 تاسیس شد و این خود 21st متوالی نشان می دهد. مانند بسیاری از سال های گذشته, سگ, شد, رژه در دو عرصه و قضاوت قضات به طور جداگانه توسط Robert L T داوسون از کره و جاناتان Mesach از اندونزی. آنها قضاوت سگ ها در سه دوره بر اساس استاندارد اندازه نژاد خود را در چابکی و اطاعت.

“دو نمره جداگانه ورق کمک به دریافت جوایز بیشتر و افزایش احتمال برنده شدن” گفت: Ramanathan. چه شد همچنین تشویق شد حضور 40 سگ ناشناخته شجره نامه که آورده بودند برای ثبت نام از بخش های مختلف دولت است. “با آغاز فرآیند صدور گواهینامه آنها خواهد بود آماده برای شرکت در سگ نشان می دهد در سال آینده,” او اضافه شده است. Ramanathan گفت که او برای اولین بار به معرفی یک Rottweiler در سال 1998 نشان می دهد. اما او خودداری از آوردن حیوانات خانگی خود را به حوادث او سازماندهی در حال حاضر.

برای دوستداران سگ جمع آوری شده وجود دارد نشان می دهد و ثابت می شود و تربیتی نیز هست. R پریا آمد از بنگلور با سه حیوانات خانگی نایک یک Rottweiler; Diva, Shih را تزو و اجرا یک سگ شکاری طلایی. او گفت که او خرج می کند و تقریبا ₹یک لاخ در حفظ و نگهداری آنها در هر ماه طول می کشد و آنها را به هر سگ نشان می دهد ممکن است. در نشان می دهد او اجرا شد ستاره برنده مسابقات قهرمانی برای سومین سال در یک ردیف.

پریا اجرا می شود یک سالن در حیوان خانگی در بنگلور با شوهرش. “سگ نیاز به مراقبت مناسب. آنها باید مرتب هست. آن را به خوبی به آنها متنعم با ماساژ مو و کاهش بیش از حد” او توضیح داد.

رابرت یکی از قضات گفت: “ما با استفاده از Kennel Club هند استانداردها به عنوان یک معیار برای قضاوت در چنین نشان می دهد. در طول سال آگاهی در مورد نژادهای بومی چند برابر رشد کرده. این یک خوش آمدید, نشانه, هر چند گزارش شده است که در نژادهای بومی در حال کاهش تعداد.”

S رامش اول-تایمر در این رویداد شگفت زده شده بود با انواع و او را دیدم. یک نوع سگ بزرگ بود که 82 سانتی متر قد وزن 90 کیلو, چیهواهوا است که مناسب خواهد بود و در یک کیف دستی کوچک Daschund یک هوشیار میناکاری یک English Mastiff, German Shepherd, لابرادور, جاسوس, Pomerian St Bernard, Doberman, فرانسوی گاو و مینیاتور پینچر همه آنها وجود دارد به دنبال خود cutest بهترین. “من خوشحالم که به اینجا آمدم. من احساس می کنم انگیزه برای هدیه یک توله سگ به دختر من برای روز ولنتاین” او لبخند زد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر