عشق بازی های هیئت مدیره ؟ در اینجا چند آنهایی که سرگرم کننده است که شما می توانید در این دوره از مستند

این 11 ب. ظ روز یکشنبه اما Dungeon Master shift به مراتب بیش از.

Love board games? Here are a few fun ones that you can play during this period of lockdown

وروجک سانتا است که در مورد به منفجر کردن یک درب به آزادی دوستان خود توانا غول. تمام طول می کشد CTRL+SHIFT+B. بوم: غول های رایگان است. یک تاس نورد و سیاه چال, استاد, اعلام کرد گام بعدی حرکت بازی رو به جلو است. او با نشستن در خانه در چنای در حالی که بقیه بی باک بازیکنان وارد شده در حال بازی این بازی سیاه چال و اژدها از همینطور نوه ها از خانه های مربوطه خود را در سراسر کشور و چند از سراسر جهان — هر کس حق اجتماعی حفظ فاصله.

به طور معمول در آخرین جمعه از ماه ReRoll سازماندهی یک سیاه چال و اژدها شب در بنگلور. “ما شده اند انجام این کار از ماه دسامبر می گوید:” Karthik Balakrishnan که آغاز شده ReRoll یک بازی هیئت مدیره جمعی در سال 2016 همراه با Mithun Balraj. این کشور رفت و به مستند بیش رمان Coronavirus تهدید; این بازی هیئت مدیره شب منتقل شده آنلاین.

Love board games? Here are a few fun ones that you can play during this period of lockdown

Karthik و Mithun آغاز شده توسط میزبانی جدول بالا پنج شنبه ها. آنها را در بازی های خود را به پیش تصمیم گرفت محل (معمولا یک کافه که در آن آنها پیوست و توسط هیئت مدیره علاقه مندان به بازی. “ما حدود 70 نفر در هفته می گوید:” Karthik و اضافه میکند: “این رویداد در ادامه برای 180 هفته. آن را تبدیل به یک سنت. هنگامی که اجتماعی فاصله آغاز شده و ما نمی خواهید برای شکستن خط. به علاوه ما می خواستیم به ما به طور منظم به چیزی برای انجام بنابراین ما آن را در زمان حاضر” او می گوید.

برای اولین بار دو هفته آنها را زنده جریان در یوتیوب که در آن پیروان از سراسر هند بازی بازی های مانند دستمالی کردن و Sketchful. وجود دارد, گزارش, 30 بازیکن در بازی برای بیش از سه ساعت است. به چیزهایی بیشتر درگیر دو هفته پیش آنها را معرفی چت صوتی اتاق به طوری که گیمر می تواند سوئیچ بین اتاق به عنوان آنها بازی. نیز وجود دارد آزمونها انجام شده در چت, تمام بازی های هیئت مدیره مربوط است ،

به انفرادی

اتاق هیئت مدیره (یک کافه در چنای با بیش از 200 تخته) است ترک. Arsalan Devanathan همراه با دیگر موسسان Shravan Santosh و Sriram Mahalingam در حال کار از خانه مانند بقیه جهان البته در خود راه منحصر به فرد. این تیم با استفاده از این زمان برای یادگیری بازی های جدید و همچنین کار بر روی یک آنلاین هماهنگ بازی جلسه در Insta زندگی می کنند.

Love board games? Here are a few fun ones that you can play during this period of lockdown

Arsalan شده است بازی انفرادی نسخه از بازی مانند Teotihuacan و کرم شب تاب. امروز او با تکیه به سمت تاریخچه با گاندی: این decolonisation از هند است. خود را از دیگر پیشنهادات خود را برای چند بازیکن بازی ها عبارتند از: شاه مهره های بازی دومینو کلمه در خیابان گریخته و خم سحر و جادو, سیاره… “این است که بسیار ابتدایی لیست. ما می توانیم منبع برخی از این بازی برای افرادی که علاقه مند هستند می گوید:” Varun اضافه کرد “چندین سنگین تر بازی را, از خود راضی حالت است. این امر شامل بال با داس بردن جشن برای اودین ، این بازی فوق العاده اما شاید ایده آل برای یک مبتدی برای شروع با است.”

آن نوبت خود را

  • لودو و انحصار نیست همه شما می توانید در خانه. Karthik Balakrishnan ارائه می دهد چند پیشنهاد دیگر در دسترس به عنوان نرم افزار:
  • همه گیر: چگونه موضعی! می توان آن را توسط یک بازیکن بیش از حد. آن است که در مورد چهار بیماری رفتن در سراسر جهان با پزشکان و نظامی در تلاش برای سرکوب آن است.
  • کارکاسون: که در آن بازیکنان در محل کاشی برای ساخت شهرها و مزارع و جاده ها و صومعه.
  • اسامی: که در آن تیم از جاسوسان از سازمان های مختلف باید به دنبال عوامل خود را.
  • بال: یک کارت مبتنی بر بازی که در آن بازیکن پیدا کردن یک راه برای جذب پرندگان به لانه مرغ.
  • Ticket To Ride: پس از تعطیلات است که به سختی یک گزینه در حال حاضر در این سفر از گرسنگی می توانید این بازی را که در آن شرکت کنندگان در ساخت خطوط قطار برای دریافت از یکی از شهرستان خود را به دیگری.

بازی های پیشنهاد شده توسط Karthik و Varun در دسترس به عنوان نرم افزار و یا برای خرید آنلاین در هند و از طریق حوصله بازی شرکت پونا-بر اساس شرکت است که در حال حاضر سهام نزدیک به 400 عنوان از ناشران سراسر لهستان, آلمان, جمهوری چک, آمریکا و هند است. “فقط یک هفته قبل از واقعی مستند ما باید دو برابر تعداد سفارشات است که ما به طور معمول. حدود 30 عنوان از قبیل آزول, Sagrada, منصفانه می و سیاسی رفت می گوید:” Moiz Bookwala از حوصله بازی شرکت. بیشتر این بازی ها را هدف قرار داد 15 ساله و بالاتر. سفارشات بودند در درجه اول از بنگلور و بمبئی ، این شرکت در حال حاضر ارائه دلیل مستند. پس از آن بالابر آنها خواهد بود به ارسال این شادی های ساده در یک جعبه.

در ضمن جیل Veera از Mumbai-بر اساس بازی هیئت مدیره شرکت ارائه می دهد چاپ و بازی به عنوان یک گزینه. این شرکت با آموزش دقیق در یوتیوب فراهم می کند و لینک از جایی که بازی مانند Knister, 12 روز از کریسمس کوارتز و Spyfall می توان دریافت و چاپ شده است. “ماموریت برای بهتر تعامل انسان انداختنش مثبت تمرکز حواس و افزایش ظرفیت شناختی همراه با کفايت اجتماعی از طریق کانال یادگیری تجربی و مدرن هیئت مدیره بازی می گوید:” جیل.

و همانطور که با بسیاری از چیزهایی همیشه وجود دارد که D-I-Y گزینه است. “بازی های است که می تواند توسط افراد بسیار کمی از طریق ابزار و یا تجهیزات می گوید:” Varun. چند از این آشنا هستند آنهایی که مانند Tic Tac Toe یا مافیا. برخی از بازی های سنتی مانند Adu Puli Attam یا آشتا Chamma که ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ بازی او می گوید.

“چندین دیگران بیش از حد است که می توان با سنگریزه و یا دانه بر روی یک تکه کاغذ. مانند Nine men’s Morris (کاغذ و مداد و نه سنگ/قطعات در هر دو رنگ برای دو بازیکن) دروغگو تاس/Perudo (تاس, فنجان چند مجموعه از پنج یا شش طرفه تاس که در آن هر مجموعه ای از تاس ها همه همان رنگ) Shobu (انتزاعی سنگ حرکت و کنترل هیئت مدیره بازی که نیاز به 16 سنگ از هر رنگ در دو رنگ برای دو بازیکن) و زمانی که همه چیز با شکست مواجه, سیاه چال و اژدها (کمی پیشرفته اما همه این مستلزم آن است که مجموعه ای از چند جملهای تاس و یک سیاه چال, استاد با تجربه),” او توضیح می دهد.

قوانین برای همه این بازی ها در دسترس هستند آنلاین. متناوبا, شاید این می تواند بهترین زمان برای قوانین خود را و ایجاد یک بازی جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>