لویی کلیسا شکایت شهردار برای منع رانندگی در عید پاک خدمات

یک Louisville, Ky., کلیسا تحت پیگرد شهردار گرگ فیشر (D) برای اجازه می دهد آن را به میزبان درایو-در مراسم مذهبی در روز عید پاک به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

اول آزادی, موسسه غیر انتفاعی منافع عمومی قانون شرکت اعلام کرد که ثبت سفارش ضابط موقت از طرف در آتش کلیسای مسیحی. سازمان ثبت دادخواست در ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه کنتاکی با کمک دو شرکت های حقوقی.

“حفاظت از اساسی آزادی مذهبی ضروری است در هر دو بار خوب و بد” گفت: Roger بایرون ارشد مشاوره در آزادی. “ما همچنان به توصیه نهادهای مذهبی به دنبال (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) دستورالعمل و جلوگیری از تجمع جرم اما شهردار منع رانندگی در خدمات کلیسا می رود فراتر از آن دستورالعمل ها و نقض قوانین ایالتی و فدرال.”

تبلیغات

در آتش کلیسای مسیحی گفته است: “میزبانی رانندگی در خدمات در پارکینگ کلیسا برای هفته ها با توجه به اقامت در خانه سفارشات با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19 که آلوده حداقل 1,693 مردم در دولت که از شب جمعه است.

ماشین های مورد نیاز برای پارک شش فوت از هم جدا و همه churchgoers باید باقی می ماند در اتومبیل های خود را با ویندوز بیش از نیم باز برای تمامیت خدمات.

برای عید برنامه ریزی شده خدمات کلیسا گفته است که آوردن متعدد امنیتی برای اطمینان از عبادت هستند و مطابق با راهنمایی.

فیشر در روز سه شنبه گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد درایو خدمات در طول هفته دفاع مقدس گفت: او نمی تواند اجازه می دهد “صدها هزار نفر” از مردم به رانندگی در اطراف منطقه شهری در مراسم عید پاک جشن زمانی که آنها نیاز به خانه.

اول آزادی, اما, اشاره کرد که فیشر است که هنوز هم اجازه می دهد درایو در رستوران انتخاب کنید تا سفارشات به ادامه.

درخواست استدلال می کند: “متهمان هدف قرار دادن پیروان مذهبی از جمع آوری در یک شیوه ای سازگار با دولتی اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که اجازه مشابه (و در زمان و حتی بیشتر صمیمی) تعامل اجتماعی همچنان ادامه دارد در خرده فروشی و تجاری موسسات مگس در متمم اول قانون اساسی ایالات متحده بخش 1 و 5 از کنتاکی قانون اساسی و کنتاکی آزادی مذهبی عمل می کنند. موقت سفارش محدود است در نتیجه مناسب برای محافظت از شاکی آزادی مذهبی.”

تپه رسیده به فیشر نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>