لوئیزیانا جمهوری خواه خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert

تشکر. Mike Johnson,James (مایک) مایکل JohnsonNadler خواستار دموکرات برای جلوگیری از ‘امتناع از پوشیدن ماسک” را در بر شنوایی Nadler, Barr مشاجره بر سر اینکه آیا DOJ شده است سیاسی دموکرات منظور بالا بردن زنگ جدید ایالات متحده در مورد حقوق بشر اولویت بیشتر (R-لا.) گفت: او خود quarantining برای 14 روز از احتیاط با توجه به قرار گرفتن در معرض Rep. کابللوئیس (لویی) Buller GohmertGOP را Gohmert معرفی قطعنامه که ممنوعیت حزب دموکرات Gaetz می گوید چنی باید برداشته شود و گام پایین ایران را رهبر محافظه کاران برخورد با چنی بیش از او حمایت Fauci, Massie اولیه چلنجر بیشتر (R-تگزاس) که تست مثبت برای coronavirus در روز چهارشنبه.

جانسون گفت: برگزاری نمایشگاه بدون علائم است اما خود quarantining پس از او تا به حال صرف شام با Gohmert و یک گروه کوچک از دیگران در دوشنبه شب. او گفت: این گروه فاصله گرفته اما آنها ماسک در پس آنها غذا خوردن. او گفت که او نشسته بود کنار Gohmert در شام.

در مصاحبه با فاکس نیوز جانسون گفت: او در سی اما خواهد بود رانندگی به لوئیزیانا به قرنطینه.

تبلیغات

“این است که زندگی در covid واقعیت,” او گفت:.

جانسون گفت: او quarantining بر اساس راهنمایی از حضور پزشک. او گفت: او را COVID-19 تست اگر آن است که توصیه می شود در هر زمان.

جانسون گفت: “به نظر می رسد هیچ نگرانی” در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه در کمیته قضایی مجلس در جلسه روز سه شنبه پس از عضو بودند با پوشیدن ماسک و “مناسب فاصله گرفته.”

حداقل دو نفر دیگر از قانونگذاران در کنگره کی گرنجرNorvell (کی) کی GrangerHouse تصویب 9.5 B هزینه های بسته خانه پانل اهداف مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ قدرت در گذراندن لایحه 4 تگزاس اوباما در کنگره اولیه runoffs به دیده بان بیشتر (R-تگزاس) و تشکر. رائول Grijalva (D-Ariz.) گفت: آنها خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر