سناتور. جان کندیجان Neely KennedyMORE (R-لا.) روز یکشنبه گفت که “بسیاری” از مردم “بسیار ناراحت در هزینه های انجمن در حیوان خانگی پروژه های بود که خورد به” سوم محرک لایحه که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWith VP انتخاب بایدن نمی تواند بازی توپ های کوچک در یک توپ بلند جهان Coronavirus بازدید پیمانکار دفاعی شغل از خواب بیدار امریکا و کشور خود را نمی ارزش زندگی خود را بیشتر به قانون امضا شده در اواخر هفته گذشته.

رادیو فردا میزبان Maria Bartiromoماریا سارا BartiromoNunes خواستار آمریکایی ها برای ‘جلوگیری از وحشت’: ‘از آن زمان به تنها بیرون رفتن’ اگر شما سالم کومو: هیچ دلیلی برای تعلیق جرم حمل و نقل در این زمان Doug Collins علاقه مند در اطلاعات ملی نقش با وجود تهمت علاقه بیشتر خواسته سناتور لوئیزیانا در “صبح روز یکشنبه آتی” چه “می افتد در زیر کلمه” درآورد.'”

“وجود دارد مقدار زیادی از هزینه های انجمن در حیوان خانگی پروژه های که قرار شد این لایحه توسط برخی از قدرتمند اعضای کنگره” کندی گفت. “آنها فکر می کنم مردم آمریکا, من حدس می زنم در حال کودن و متوجه نمی, اما آنها بود.”

تبلیغات

او به طور خاص محکوم قانونگذاران تحت فشار قرار دادند که برای بودجه “مرکز کندی و دفتر پست” در coronavirus بسته محرک.

“با اینحال کسانی از ما که محافظه کاران مالی ما آن را بلعیده است.” “ما تا به حال به. ما با تصویب این لایحه است. من فکر می کنم آن را برای کمک به مردم آمریکا.”

“اما یک مرغان در خانه و خانه از همه آن دسته از اعضای کنگره که در زمان استفاده از این فاجعه این تراژدی به مراقبت از حیوان خانگی خود پروژه,” او اضافه شده است.

کندی همچنین گفت که او مطمئن است سوم محرک لایحه کمک خواهد کرد که با دادن پول به مردم به بیمارستان ها و کسب و کار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellCoronavirus هل هاشمی بایدن-Burisma پروب به مشعل مبارزه متحده هشدار می دهند coronavirus محرک می افتد کوتاه Hillicon دره: اپل رول coronavirus غربالگری نرم افزار وب سایت | Pompeo خواست به سرکوب coronavirus اطلاعات غلط از چین | سناتور فشار FTC در قیمت سنگ آهن در بازار | Instacart کارگران را تهدید اعتصاب بیشتر (R-Ky.) انتقاد دموکرات ها برای خواسته های خود را در سوم محرک لایحه گفت: این منجر به تاخیر در مذاکرات میان coronavirus بیماری همه گیر. دموکرات ها و در عین حال گفت: آنها ناراضی خود را با کمبود بودجه برای پرداخت را ترک کنند و کارگر-ایمنی و حفاظت.

ایالات متحده مستند بیش از 125,300 موارد با 2,351 مرگ و میر با توجه به داده های اخیر از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de