لوئیزیانا کشیش که حاضر به توقف برگزاری کلیسا می گوید: “مسیحیان واقعی” نمایش مرگ به عنوان یک “خوش آمدید دوست’

لوئیزیانا پنطیکاستی کشیش که حاضر به اطاعت از دولت را “در خانه ماندن” منظور گفت: “مسیحیان واقعی” دیدن مرگ به عنوان یک “خوش آمدید ،

“مانند هر zealot یا مانند خالص هر فرد مذهبی, مرگ, به نظر می رسد به آنها را مانند یک خوش آمدید ، مسیحیان واقعی از ذهن نیست که در حال مرگ است. آنها از ترس زندگی در ترس” Rev. تونی طلسم, پاستور زندگی خیمه کلیسا گفته TMZ.

طلسم گفت: حضور در کلیسا از خانه مانند میلیون ها نفر از آمریکایی ها — “کار نمی کند.”

تبلیغات

“اگر آن کار نمی کند, چرا امریکا صرف میلیاردها و میلیاردها ساختمان کلیساها است؟” طلسم پرسید.

طلسم دستگیر شد در تاریخ 31 مارس به اتهام شش جنحه برای نقض یک حکم اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز (D) ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر. مرکزی La., رئیس پلیس راجر کورکوران طلسم تصمیم بود “بی پروا و غیر مسئولانه است.”

کشیش گزارش برگزار شد خدمات دوباره در روز یکشنبه با صدها نفر از محله های کشیش نشین تبدیل به کلیسا خود را به نزدیکی Baton Rouge.

فلوریدا megachurch پاستور رادنی Howard-براون نیز دستگیر و در ماه مارس برای میزبانی خدمات روز یکشنبه در کلیسا رودخانه در خلیج تمپا و به اتهام تخطی از قانون شمارش غیر قانونی مجمع و نقض بهداشت عمومی قوانین.

این بیماری همه گیر به نظر می رسد هدف قرار دادن این کشور در سخت ترین فقط به عنوان بسیاری از آمریکایی ها آماده برای جشن تعطیلات مذهبی. بیشتر باید به باقی می ماند در جشن عید پاک و همچنین ماه مبارک رمضان آغاز می شود که در اواخر این ماه و عید فصح آغاز شد که در شب چهارشنبه.

لوئیزیانا شاهد افزایش موارد به عنوان همه گیر باعث می شود راه خود را به سوی بخش های مختلف از ایالات متحده, که از شنبه شب دولت گزارش شده بود بیش از 17000 مورد تأیید و 652 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>