لوئیزیانا کشیش مخالف اقامت در خانه سفارش بازداشت خانگی به برگزاری خدمات

لوئیزیانا پاستور تونی طلسم مبارزه طلبیده دولت stay-در-خانه نظم و خانه خود بازداشت به برگزاری خدمات کلیسا یکشنبه, مدافع گزارش شده است.

طلسم کشف شد, ترک خانه خود را یکشنبه و موعظه در کلیسا زندگی خیمه کلیسا که در آن او را عبادت خواند و برداشته نشانه هایی است که گفت: “موضع من با کشیش طلسم” با توجه به روزنامه. کشیش مچ پا مانیتور قابل مشاهده بود از طریق کافهای از شلوار خود را.

او انتظار می رود که به نوبه خود خود را به مقامات پس از انجام خدمات بر اساس گزارش روزنامه.

تبلیغات

مقامات املا هفته گذشته پس از گفته تقریبا هدف قرار دادن معترضان با یکی از کلیسا اتوبوس در هفته گذشته.

کشیش ارسال شده به قید وثیقه در روز سه شنبه به این شرط که او “خودداری از هر گونه و همه رفتار مجرمانه از جمله اما نه محدود به شدت مطیع تمام اضطراری سفارشات صادر شده توسط فرماندار ایالت لوئیزیانا” مدافع گزارش شده است. او برگزار شد یک سرویس کلیسا شب از تاریخ انتشار.

قاضی فرد Crifasi قرار داده و او را در بازداشت خانگی صبح روز شنبه پس از پاستور حاضر به گفتن نیست که آیا او را در ادامه خدمات در طول فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند در برابر اجتماعات بزرگ از مردم در طول coronavirus همه گیر و گفت: این می تواند سرعت بخشیدن به عفونت هستند. فرمانداران سراسر کشور برقرار کرده اند stay-at-home سفارشات محدود کردن زمانی که مردم می توانند خانه های خود را ترک.

لوئیزیانا مستند حداقل 26,512 موارد این ویروس منجر به حداقل 1,644 مرگ و میر با توجه به آن در بخش بهداشت و درمان. دولت رتبه نهم از کشورهای دیگر در تعداد موارد و مرگ و میر.

رهبران کلیسا در سراسر کشور از جمله املا استدلال می کنند که فرماندار stay-at-home سفارشات نقض خود و عبادت’ حقوق به دین عمل و مونتاژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>