لوئیزیانا پاستور بود که در هفته گذشته بازداشت شده برای برگزاری کلیسا در سرپیچی از دولت ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر برگزار شد بنا به گزارش آنها را دوباره شنبه با صدها نفر از محله های کشیش نشین تبدیل به کلیسا خود را به نزدیکی Baton Rouge.

یک وکیل برای کشیش تونی طلسم به رویترز گفت که با وجود محله های کشیش نشین ورود در 26 اتوبوس کس اما فوری اعضای خانواده حفظ فاصله حداقل شش فوت است.

املا به خبرنگاران گفت که churchgoers “را به جای آمدن به کلیسا و عبادت مانند رایگان مردم از زندگی مانند زندانیان در خانه های خود” و پیشنهاد افسردگی و اضطراب تجربه شده توسط افراد محدود به خانه های خود می تواند “بدتر از افرادی که در حال حاضر قرارداد این ویروس و درگذشت.”

تبلیغات

دولت ثبت 13,000 تایید موارد ویروس ها و 477 مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

طلسم دستگیر شد مارس 31 و متهم با شش جنحه برای نقض یک حکم اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز (D). مرکزی La., رئیس پلیس راجر کورکوران گفت: این تصمیم را “بی پروا و غیر مسئولانه است.”

Bobbye می McInnis همسایه کلیسا به نام رفتن پیش با سرویس “کاملا مضحک” گفتن به خبرنگاران گفت: “آنها فقط ترس وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی پول در صفحه مجموعه.”

ادواردز صادر اقامت در خانه سفارش مارس 22 گفت: “مردم می توانند خانه های خود را ترک برای انجام چیزهایی که ضروری مانند خرید مواد غذایی یا مواد غذایی انتخاب کنید تا دارو و یا رفتن به محل کار تنها در صورتی کار خود را ضروری است..” منظور امر از طریق مارس 12 اما موضوع ممکن است پسوند.

فلوریدا megachurch پاستور رادنی Howard-براون نیز دستگیر و در ماه مارس برای میزبانی خدمات روز یکشنبه در کلیسا رودخانه در خلیج تمپا و به اتهام تخطی از قانون شمارش غیر قانونی مجمع و نقض بهداشت عمومی قوانین.

چند متحده حتی کسانی که با اقامت در خانه سفارشات در محل باید معاف هيأتهاي مذهبي از جمله اوهایو و پنسیلوانیا و نیویورک در حالی که کالیفرنیا تلقی شده است “ایمان مبتنی بر خدمات است که ارائه شده از طریق جریان و یا فن آوری های دیگر” به خدمات ضروری اما نه در شخص گردهمایی لس آنجلس تایمز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de