لس آنجلس گسترش اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 15

لس آنجلس مقامات روز جمعه اعلام کرد که ماندن در خانه و سفارشات خواهد بود تمدید از طریق مه 15.

تصمیم می آید را فقط بیش از یک هفته قبل از سفارش اولیه به پایان می رسد در آوریل 19 و به عنوان بیش از 8,400 در شهرستان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

کالیفرنیا شده است یکی از کشورهای آمار در سخت ترین COVID-19 همراه با نیویورک و واشنگتن اما شماره های اخیر نشان می دهد اجتماعی-دورى و دیگر اقدامات کمک کرده اند آهسته گسترش و پهن کردن منحنی. کارشناسان هشدار می دهند که کسانی که اقدامات باید در محل اقامت دیگر حتی به تعداد افراد بستری به بیمارستان برای این ویروس تا حدودی کاهش یافته است.

تبلیغات

“اگر شما به کاهش فاصله فیزیکی به قبل از افسر بهداشت جهت سطوح تقریبا همه افراد در لس آنجلس 95.6 درصد در هر مدل می تواند آلوده به بیماری همه گیر توسط Aug. 1, 2020,” دکتر گفت: Christina Ghaly این شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و درمانی. “این شماره کاملا کاهش می یابد و به حدود 30 درصد اگر ما حفظ سطح فعلی فیزیکی فاصله.”

شهرستان مقامات همچنین اعلام کرد یک فرمت از همه زمان تعطیلی از جمله سواحل پارک ها و مسیرهای پیاده روی. مقامات بهداشت عمومی نیز تشویق ساکنان در برابر ترک خانه های خود را برای مواد غذایی یا داروها و مشاوره تحویل زمانی که ممکن است.

مقامات در نیویورک, ایلینوی, میشیگان و اوهایو نیز حاکی است که خود صادر stay-در-خانه سفارشات و بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار می تواند در جای خود به خوبی به مه یا ژوئن.

تصمیم لس آنجلس می آید به عنوان برگ برنده دولت است که با هدف به بازگشایی برخی از نقاط کشور در ماه مه.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 تهمت درصدد باید به صورت گسترده و تست قبل از بازگشایی اقتصاد در پول: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | بیش از 6 متر فایل برای مزایای بیکاری | تغذیه, راه اندازی T اقتصادی امداد | Dems, Mnuchin در مذاکرات آینده کمک ایران گفت: CNBC در روز پنج شنبه که او معتقد است که شرکت می تواند بازگشایی در ماه مه به عنوان طولانی به عنوان برگ برنده “احساس می کند راحت با مسائل پزشکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>