طولانی تقلا به عنوان کارخانه خروجی کاهش

دهلی نو:
هند کارخانه خروجی قرارداد توسط یک رکورد 5/55 درصد در ماه آوریل به عنوان صنایع باقی مانده بسته در ماه اول در سراسر کشور مستند. اما دفتر آمار ملی گفت: این اطلاعات قابل مقایسه با قبل نیست ماه و ارقام تجدید نظر خواهد شد بعد.

“با در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه و اعلام سراسر کشور مستند توسط دولت برای مهار گسترش covid-19 گیر اکثر بخش صنعتی موسسات بودند نه عامل از پایان ماه مارس. این تا به حال تاثیر بر روی آیتم های تولید شده توسط این موسسات در ماه مارس که در آن تعدادی از پاسخ واحد را گزارش کرده اند nil تولید. آن است که مناسب برای مقایسه IIP (شاخص تولید صنعتی) از مارس سال 2020 با ماه قبل و کاربران ممکن است مانند برای مشاهده تغییرات در IIP در زیر ماه. این سریع برآورد را تحت تجدید نظر در پس از آن منتشر شده به عنوان در هر تجدید نظر در سیاست IIP” آن گفت:.

Graphic: Sarvesh Kumar Sharma/Mint

مشاهده تصویر کامل

گرافیک: Sarvesh Kumar Sharma/نعناع

اداره آمار را آزاد خرده فروشی تورم داده اما گفت: تورم مواد غذایی در ماه مه کاهش به 9.69% از 10.5 درصد در ماه قبل است. افزایش قیمت بنزین و دیزل برای ششمین روز متوالی در روز جمعه است که انتظار می رود به فشار تورم خرده فروشی در ماه ژوئن. به عنوان بانک مرکزی هند است بصورتی پایدار و محکم با تمرکز بر احیای فعالیت های اقتصادی بسیاری از تحلیلگران انتظار آن را بیشتر به کاهش سیاست های رای.

اطلاعات منتشر شد نشان داد که تولید شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافته و به پایین ترین رکورد از 27.4 در ماه آوریل در حالی که هسته اصلی بخش قرارداد با 38% حمایت از آخرین کارخانه خروجی داده.

در ماه آوریل تولید قرارداد 64.3% در حالی که معدن و برق خروجی کاهش 27.4 درصد و 22.6 درصد بوده است.

استفاده-بر اساس دسته بندی کارخانه خروجی نشان می دهد این مستند تا به حال متفاوت تاثیر بر بخش است. بدترین آسیب ها در آوریل durables مصرف کننده سرمایه و کالا و زیرساخت/ساخت کالا, در حالی که مصرف کننده غیر-لوازم خانگي که شامل چندین موارد ضروری و اولیه کالا دیدم نسبتا متوسط قرار می گیرند.

میزان انقباض در کارخانه خروجی بود که به عنوان بد نیست به عنوان او می ترسید گفت: Aditi Nayar اصلی اقتصاد در ICRA Ltd. “موجود منجر شاخص نقطه به بهبود متوسط در ماه مه سال 2020 در برخی از بخش ها که بشدت تحت تاثیر این مستند مانند حمل و نقل ریلی GST e-راه صورتحساب و سوخت و مصرف برق. بر این اساس ما انتظار داریم برخی از بهبود در سطح تولید صنعتی در ماه مه نسبت به ماه قبل,” او اضافه شده است.

احیای کارخانه خروجی باقی خواهد ماند یک چالش گفت: Madan Sabnavis اقتصاددان ارشد در مراقبت از رتبه بندی. “ادامه این مستند در ماه مه البته با برخی از تسهیلات به معنی رشد منفی در تولید صنعتی را ادامه خواهد داد اما خواهد بود که بهتر از ماه آوریل است. همچنین با lockdown حمل در یک فرم اصلاح شده در ماه ژوئن سه ماهه اول FY21 عملکرد منفی خواهد بود در محدوده 30%” او گفت:.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>