مستند لازم بود اما دهلی نو آماده به سهولت محدودیت: Kejriwal

دهلی نو: اعلام سهولت در مستند محدودیت های دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, روز یکشنبه گفت که از آن زمان به دوباره باز دهلی نو است. او گفت که دهلی نو را پیاده سازی تسهیلات است که اجازه داده شده توسط اتحادیه وزارت.

این می آید به عنوان مرحله سوم از مستند است به اجرا از شنبه در سراسر کشور است. دهلی نو یکی از بالاترین تعداد موارد Covid-19 در کشور با بیش از 4000 موارد مثبت. دولت مهر و موم کردن 97 مناطق به عنوان مهار مناطق در حالی که پنج منطقه شده است د-موجود است.

“دولت مرکزی لیست ذکر شده است در تمام مناطق در دهلی نو به قرمز است. زمانی که مستند تحمیل شد لازم بود برای آماده سازی ما در بهداشت و درمان امکانات برای مقابله با چالش های این بیماری است. دهلی نو آماده است تا به استراحت مستند محدودیت. ما باید آماده برای زندگی با coronavirus” Kejriwal گفت: در حالی که پرداختن به دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت که در حالی که این مستند لازم بود زمان آن رسیده است برای باز کردن به عنوان اقتصاد رنج می برد با توجه به تمدید دوره از خاموش کردن. او گفت که تعداد زیادی از مردم خواهد بود مجبور به حرکت در خارج از دهلی اگر این مستند همچنان ادامه دارد.

“ما ساخته شده یک پیشنهاد به دولت مرکزی است که همه مهار مناطق باید مهر و موم شده باقی می ماند. بقیه را می توان مناطق سبز و مغازه ها را می توان در وجود یک فرد حتی بر اساس. وجود خواهد داشت یک افزایش در تعداد موارد اما با مستند ما آماده رسیدگی به آن” Kejriwal اضافه شده است.

دهلی نو همراه با سایر نقاط کشور شده است تحت یک مستند پس از 25 ماه مارس است. وجود دارد حدود 40000 موارد مثبت این بیماری در کشور است.

اعلام تسهیلات, Kejriwal گفت که این تسهیلات خواهد بود و بر اساس آنچه تا به حال بوده است, مجاز مرکزی وزارت. تمام ادارات دولتی باز خواهد شد در روز دوشنبه با کسانی که به ارائه خدمات اورژانس عملکرد 100% ظرفیت و کسانی که در غیر ضروری کار عملکرد در 50 درصد ظرفیت است. دفاتر خصوصی همچنین می توانید باز کنید اما در 33 درصد از نیروی کار است.

خود اشتغالی از مردم مثل برق و لوله کش و کمک افراد خانواده می توانید شروع به کار می کنند اما آرایشگاه و سالن را همچنان بسته باقی می ماند. بازارهای excepts مغازه های ارائه خدمات ضروری را نیز بسته باقی می ماند. وجود خواهد داشت هیچ جنبش مردم غیر ضروری کار از 7 بعد از ظهر تا 7 صبح.

خودروهای حمل و نقل عمومی را نمی شود مجاز به رفت و آمد در مناطق قرمز. خصوصی چهار چرخ می توانید دو نفر در عقب همراه با راننده در حالی که تنها راننده مجاز است بر روی دو چرخ.

حتی به عنوان اماکن مذهبی باقی می ماند بسته 50 نفر اجازه داده شد در مراسم عروسی و 20 در تشییع جنازه. E-commerce تحویل خواهد شد مجاز برای تمام کالاهای ضروری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>