مستند به ادامه در کارناتاکا به عنوان covid -19 ترس باقی می ماند

بنگلور:
کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa در روز شنبه گفت که در حالی که این مستند ادامه خواهد داد در این دولت به عنوان یک اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus آن را نیز آرام شود بیش از چند هفته آینده.

“ما باید سازش مستند و ما در حال دریافت پیشنهادات خود را برای 15 روز دیگر” رئیس دفتر وزیر در بیانیه ای گفت: نسبت دادن آن به نخست وزیر نارندرا.

نخست وزیر خطاب به رئیس وزرای همه کشورهای در روز شنبه به جمع آوری اطلاعات در لغو مستند در سراسر کشور پس از 21 روز 14 آوریل.

“در 15 روز آینده ما خواهد استراحت مستند در یک شیوه ای مدرج” در CMO در بیانیه ای گفت: نسبت دادن آن به PM.

این مرکز انتظار می رود که به ارسال دستورالعمل در جزئیات مبهوت بلند کردن اجسام از مستند.

تصمیم می آید که شده است وجود دارد تعداد زیادی از موارد گزارش شده در سراسر کشور و در برخی از جیب کارناتاکا.

هشت نفر تست مثبت در دولت برای covid -19 روز شنبه با در نظر گرفتن مجموع به 215 که شامل 39 ترشحات و شش مرگ و میر.

“دولت شناسایی 142 hotpots و PM کارگردانی برای مدیریت این نقاط” Yediyurappa در بیانیه ای گفت.

بنگلور حساب 73 مورد در حالی که Mysuru حساب 47 مورد. دو محل و یا بخش در بنگلور-حدود 40 ، 000 نفر شده اند مهر و موم شده بسته توسط مقامات منطقه است. اما شایعات و اطلاعات تایید نشده در رسانه های اجتماعی مورد بیشتر محلات بودن مهر و موم شده اضافه به وحشت.

“شهروندان عزیز وجود دارد هیچ برنامه ای برای #sealdown هر منطقه دیگر در #بنگلور. لطفا توجه نیست به هر شایعات. @BlrCityPolice صرفا اجرای #مستند توسط barricading جاده ها در Kodigehalli, Vidyaranyapura & Horamavu & سراسر شهرستان به توقف شهروندان در حال حرکت در اطراف وسایل نقلیه” B. H. آنیل کومار,کمیسر Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP شهرستان مدنی بدن) گفت.

S. سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت که ماهیگیری و پردازش باز شده است اجازه می دهد تا عمده فعالیت های اقتصادی در مناطق ساحلی از دولت به کار گیرند.

کشاورزی نیز معاف است به کشاورزان اجازه می دهد برای شروع کاشت محصولات زراعی است.

حداقل 12 ولسوالی در کارناتاکا باقی مانده از coronavirus و دولت در نظر گرفته شده بود لغو محدودیت در این مناطق پیش از آن.

ادارات دولتی خواهد بود و مجاز به کار با مشتقات جزئی قدرت است.

کومار گفت که وجود خواهد داشت هیچ بین منطقه ای و یا بین دولت حمل و نقل بهره برداری از خدمات اتوبوس.

یک کارشناس کمیته رهبری متخصص قلب و عروق دکتر دوی شتی پیشنهاد کرده است به دولت که تهویه مطبوع اتوبوس نیز نمی توان عملیاتی و همچنین اجازه نمی دهد که مترو راه آهن. کمیته های تخصصی نیز خواسته است تا شرکت های فن آوری و شرکت های دیگر به کار با حدود 50 درصد قدرت و مستند بود ادامه داد: در نقاط.

کومار گفت که پلیس در بنگلور افزایش خواهد یافت و اوراق بهادار در آن checkposts در سراسر شهرستان. در مجموع 24,000 وسایل نقلیه کشف و ضبط شده است که تا کنون در این شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>