حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها وزیر Nitin کرد روز سه شنبه خواست متحده و اتحادیه سرزمین را بلافاصله روشن محاصره در مرزهای دولتی برای اطمینان از صاف حرکت کامیون ها و وسایل نقلیه حامل کالاهای اساسی در سراسر کشور است.

وزیر گفت که بزرگراه های ساخت و ساز نیاز به تسریع و افزایش دو-سه بار برای چند سال آینده thrusting بر اهمیت توسعه زیرساخت ها نسبت به رشد اقتصادی است. نسبت به این کار او خواست متحده به تسریع در دستیابی به زمین و استفاده از وجوه ارزش 25,000 کرور اختصاص داده شده برای این منظور به دست آوردن شتاب در ساخت و ساز جاده.

با توجه به آمار رسمی 1,315 پروژه جاده پوشش 49,238 کیلومتر به ارزش 5,89,648 کرور در حال حاضر در حال پیشرفت است که 819 پروژه های پوشش 30,301 کیلومتر با هزینه حدود 3,06,250 کرور تاخیر شد. دولت مسائل خاص مانند تاخیر در خرید زمین, محیط زیست ترخیص برخی از دلایل تاخیر در اجرای پروژه, بیانیه رسمی گفت.

در حالی که تمام فعالیت های اقتصادی را به متوقف با توجه به اعمال این مستند در سراسر کشور آغاز مارس 25 برخی از ساخت و ساز کار می کنند اجازه داده شد در غیر مهار مناطق در هفته گذشته. به گفته مقامات ملی بزرگراه اقتدار هند (NHAI) در حال حاضر از سر کار بر 70 درصد از پروژه های خود را.

کرد بود تعامل با دولت حمل و نقل و عمومی این نسخهها کار گروه (PWD) وزیران از طریق ویدئو کنفرانس.

وزیر گفت که ضرورت دارد به منظور تسهیل در حرکت کامیون ها به سهولت زندگی عمومی در میان یک مستند در سراسر کشور.

حتی به عنوان هند شروع با مشتقات جزئی خروج از مستند هفته گذشته از سر گرفته شد فعالیت های اقتصادی در برخی از نقاط کشور چندین لبه های خشن و در عین حال به اتو کردن. حرکت کامیون ها در جاده ها بهبود یافته است به طور قابل توجهی. کمبود کارگران, truck drivers, مشکل در گرداندن مراکز فساد e-عبور و بین دولت حرکت وسایل نقلیه حامل کالاهای اساسی همچنان باقی می ماند یک چالش با وجود چند دستورالعمل از وزارت.

مقامات آمریکا خواسته دولت حمل و نقل وزیران به کشف operationalising برنامه بر اساس دو چرخ تاکسیها به ویژه در مناطق روستایی برای کمک به جوامع کشاورزی. “این را نیز ارائه فرصت های شغلی جدید. آنها همچنین ممکن است سعی کنید برای تغییر حمل و نقل عمومی به ال ان جی/CNG, e-وسایل نقلیه که به صرفه جویی قابل توجهی در سوخت صورتحساب و کمک به محیط زیست کمتر/صفر آلاینده سوخت” یک بیانیه رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im