بنگلور: این بنگلور پلیس شهر را آغاز کرده اند به موضوع عبور تنها برای مردم که برای ارائه خدمات ضروری در طول مستند دوره شامل گسترش رمان coronavirus.

پلیس شهرستان ارائه خواهد شد فردی و خودرو می گذرد برای کسانی که درگیر در ارائه خدمات ضروری به عنوان مطلع توسط دولت.

“این فقط یک پایه امداد تصویب به یاری به کسانی که پر از سوراخ در خانه گفت: Bhaskar رائو شهر بنگالور کمیسر پلیس.

این تصمیم به روند ساده تر و بدون هیچ زحمتی رایگان رائو پس از ملاقات نمایندگان بخش آمده است که تحت خدمات ضروری در بنگلور در روز چهارشنبه.

هر چند مردم تا حد زیادی حفظ اجتماعی فاصله در حالی که برای خرید مواد غذایی و همچنین برای جشنواره Ugadi های کانادا سال جدید می گذرد بودند لازم پس از برخی از ارائه دهندگان خدمات مورد شکایت که متوقف از انجام وظایف مربوطه.

در برخی از موارد پلیس با توسل به استفاده از زور برای متفرق کردن مردم و ارسال آنها را در داخل خانه.

“@CPBlr اقا من بسیار نگران هستم با غیر قابل قبول رفتار پلیس در سنگزنی تا افرادی که در حال آمدن به محل کار به انجام توابع ضروری با وجود آنها حامل نامه از cos. لطفا در جلوگیری از این طریق هر معنی که شما فکر می کنید کار خواهد کرد” Kiran Mazumdar شاو Biocon ارشد ارسال شده در توییتر در پاسخ به یکی از این شکایت ادعا پلیس افراط.

“برای راحتی شهروندان مغازه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها به دنبال غذا مقالات را می توان باز 24*7 در سراسر دولت است. همکاری با پلیس با اجتناب از ازدحام” Praveen Sood, ایالات رئیس پلیس گفت در توییتر.

مقامات گفت که کالا از کامیون در حال حرکت لوازم ضروری خواهد بود, اجازه به دولت برای تامین منابع.

رائو روشن است که همه کسانی که ارائه دهندگان خدمات که برای عبور از آنها را دریافت کند اما هشدار داد و از عواقب جدی اگر مردم سوء استفاده از آن.

عبور را به صورت برجسته نمایش داده شده و تصدیق شده را با شناسایی شرکت و یا هر دولت صادر ID رائو و روشن است.

او گفت که کالاهای خودروهای بالای 2500 کیلوگرم آمبولانس و تانکر آب در میان دیگر آشکار غیر خودروهای سواری نمی خواهد نیاز به این می گذرد.

محافظان امنیتی خصوصی در مدرسه هستند به احتمال زیاد معاف اما LPG تامین کنندگان بنزین تختخواب سفری کارکنان دستگاه خودپرداز نیروهای امنیتی تحویل پرسنل از مواد غذایی aggregators مانند Zomato, Swiggy و همچنین آمازون و Flipkart در میان دیگران به آنها نیاز است. او گفت که خیابان های گیاهی و میوه فروشندگان نیز داده می شود عبور می کند.

این بیشتر برای اطمینان از جابجایی کالا و محدودیت از مردم است.

عبور صادر خواهد شد در ارسال صورت تجویز در منطقهای معاون کمیسر پلیس را 24/7.

فرد نیاز به تصویب خواهد شد که به اطلاعات مانند نام و شماره تلفن همراه و یک نامه از سازمان آنها را نمایندگی کند.

اشکال عبور می کند و می توانید به صورت آنلاین نیز هست.

رائو گفت که کسانی که سوء استفاده از رمز عبور خواهد بود “hounded” حتی مدت ها پس از بحران است.

رائو روشن است که شهروندان نمی خواهد نیاز به این می گذرد اما خواسته آنها برای رفتن به خرید مواد غذایی خود را از محلات و بازگشت به خانه در اولین.

رائو گفت که برخی از موارد استثنا می تواند ساخته شده به طور خاص برای اورژانس سفر. او همچنین گفت که آن دسته از افرادی که به بیمارستان ها برای dyalisys و درمان های دیگر را مجاز به و که او یک جلسه با موسسات پزشکی در روز پنج شنبه.

او گفت که ایستگاه پلیس محلی می شود گره ایستگاه برای هر گونه مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im