مستند دوره محروم از ورشکستگی قطعنامه انحلال قاب زمان

عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی مدیره از هند (IBBI) است و اصلاح مقررات به حذف جریان ملی مستند دوره از بازه زمانی مشخص شده در قوانین برای تکمیل وظایف مختلف مربوط به ورشکستگی وضوح و انحلال شرکت.

ورشکستگی قانون ساز IBBI روز جمعه اطلاع جداگانه اصلاحات مربوط به قوانین و مقررات– عجز از پرداخت دیون با وضوح روند برای شرکت افراد مقررات 2016 و فرایند انحلال و مقررات 2016 برای اطمینان از قفل کردن دوره شمارش نیست در حالی که محاسبه جدول زمانی مقرر برای تعیین وظایف. تغییرات موثر هستند از 29 مارس است.

در حالی که ورشکستگی کد تجویز 330 روز قاب زمان برای حل و فصل ورشکستگی و مقررات تجویز جدول زمانی برای مراحل مختلف درگیر در این فرآیند است. ایده این است برای جلوگیری از مشکلات ناشی در جلسه جدول زمانی با توجه به ملی مستند پس از 25 اسفند با هدف شامل گسترش Coronavirus.

IBBI مقررات نیاز است که شرکت فرایند انحلال باید تکمیل شود در یک دوره یک سال مگر اینکه تمدید توسط شرکت ملی قانون دادگاه. آن را نیز مشخص می کند یک مدل جدول زمانی که در آن وظایف مختلف است که بخشی از فرایند انحلال باید تکمیل شود, توضیح, Gaurav Harding شریک در قانون شرکت کریل Amarchand Mangaldas. اصلاح مقررات انحلال اثر به استثنای دوره ملی مستند از هر محاسبه زمان تحت انحلال مقررات گفت: Harding.

این بود که نیاز به ساعت که با توجه به مستند بسیاری از مراحل است که باید انجام شود طبق جدول زمانی می تواند انجام نمی شود و داوری اقتدار خواهد بود در غیر این صورت آب گرفتگی با برنامه های کاربردی برای به استثنای چنین دوره و یا برای تمدید جدول زمانی گفت: daizy شب چاولا ارشد شریک در قانون شرکت سینگ و همکاران.

دولت به تازگی بیرون آورده و مالیات و سایر قوانین (آرامش از مقررات خاص) فرمان 2020 به سهولت مختلف قانونی رعایت الزامات در نظر مستند. مالیات دهندگان داده شده است زمان بیشتری را به سرمایه گذاری به ادعای کاهش مالیات برای FY20 درآمد. همچنین کسب و کار داده شده است زمان اضافی برای پر کردن های مختلف قانونی ارسالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>