“مامان اجازه دهید ما در مورد چت قطار.”

در یک روز عادی این امر شده است یک راه عالی برای صرف چند لحظه آرام پیوند با من 10 ساله. اما از آن است که ساعت 7 صبح وقتی که من در حمام تلاش برای شروع یک روز دیگر از مقررات منع رفت و آمد با برخی از من.

با سراسر کشور مستند بصورتی پایدار و محکم در جای خود خانواده ها در حال مبارزه با داشتن فرزندان خود در خانه در تمام طول روز. خوشبختانه برای بسیاری از امتحانات مدرسه هستند لغو و فشار به مطالعه گرفته شده است دور در حال حاضر. هنوز تابستان بافندگی.

دقیقه مستند سفارشات صادر شد, پدر و مادر دست پاچه. چه بچه های ما را در تمام طول روز به خصوص اگر آنها نمی تواند بیرون رفتن به بازی ؟ هیچ playdates هیچ اردوی تابستانی هیچ دفتر به فرار. تمام مدتی که در خانه گیر کرده — که چیزی به نگرانی در مورد, در علاوه بر این به جاسوسی در سالمندان پدر و مادر مصمم به رفتن به چت با همسایگان.

Komal نرنگ, @myhappinesz

  • قبلا من سه ساله بود و یک بچه بود و هرگز زمان روی صفحه نمایش. در حال حاضر که من به او اجازه می دهد به تماشای یوتیوب (عمدتا خانواده ما صحبتهای) او است در نظر گرفتن برخی از زمان برای تنظیم به تغییر. به غیر از خواب و غذا خوردن برنامه که باقی می ماند همان ما را هر روز به عنوان آن می آید. ما آغاز شده و حتی خود ما و باشگاه کتاب! آن را محدود به شش تصویر کتاب یا پس از یک روز. ما استفاده می شود به خواندن صفحه بعد از صفحه اما در حال حاضر که ما در این زمان ما باید آهسته. ما را به زمان نگاه کردن به تصاویر من از او بخواهید آنچه را که او می بیند… این بیشتر فکر راه خواندن است.

چشم پوشی از آن به جلو

پدر و مادر در زمان coronavirus گرفته شده در یک معنای کاملا جدید با 24×7 دسترسی به رسانه های اجتماعی و به خوبی معنا به همان اندازه دست پاچگی دوستان است. ما همه دریافت یک دوجین یا بیشتر پیام های واتساپ, لیست, رنگارنگ, DIY, جدول زمانی, وب سایت ها و برنامه های است که نه تنها نگه داشتن فرزند خود را مشغول خواهد شد اما همچنین انرژی خود را/مغز او در تعطیلات است. برای پدر و مادر در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن بچه ها مشغول هستند و این به جلو یا کمک به آنها باعث فشار بیشتر?

تحلیلگر کسب و کار Sayantika آداک Ghosh نادیده WhatsApp پیام, وقتی که می آید به او شش ساله پسر. “من بیشتر غریزی رویکرد” او می گوید. “برخی از چیزهایی که غیر قابل مذاکره: مواد غذایی, برنامه و نظم و رفتار است. من به او اجازه دهید شکل از بقیه است.”

اما Ramya Coushik یک نرم افزار بازاریاب طبیعی کشاورز و پدر و مادر به دو پسر 14 و 11 می گوید آنها یک ساختار در محل “به عنوان پسر من و من باور دارم که سفت و سخت با فرمت خواهد بود killjoy در طول تعطیلات تابستان. نه همه چیز انجام می شود هر روز آنها تصمیم گیری برنامه ریزی و رسیدن به هر یک از این فعالیت ها چند بار در هفته بر اساس اولویت خود را. ما در تلویزیون و بازی [نادر در خانواده ما] در اطراف اجباری فعالیت است.”

Harpreet سوری, @momwearsprada

  • به عنوان یک مادر دو پسر و یک دختر شده اند اجازه می دهد آنها را به استفاده از این زمان برای کشف به عنوان آنها لطفا. در حالی که Arhann (9) به کار مدرسه (آنها را آغاز کلاس های آنلاین در حال حاضر) Aayat (3) بهره گیری از زمان در باغ ما. قبلا من استفاده می شود برای متوقف کردن او از بازی در لجن و کثیف شدن. اما من متوجه شدم که این یک دوره طلایی است که آنها ممکن است هرگز دوباره. بنابراین وجود دارد به سختی هر گونه قوانین در مورد آنچه که آنها باید انجام دهید از طریق روز.

دروس آنلاین

کودکان در IB و برخی دیگر از مدارس هنوز تکالیف e-درس و مشق شب را انجام دهد. “من مطمئن شوید که دختر من کامل پروژه حتی اگر آنها دیگر ممکن است نیاز به ارسال شده می گوید:” بر اساس بمبئی-مروارید d’سیلوا پدر و مادر به 10 سال. او نه احساس نیاز به نگه دارید تا با آنچه او دختر همکلاسی تا هستند. “ما به انجام مشق شب بلکه تمرین ریاضی, فرانسوی, نوشتن مقاله, نقاشی و گیتار است.”

مشهور هستند معاف از تحصیل منع رفت و آمد یا نه. در توییتر خود, خوراک, Twinkle Khanna پژواک پدر و مادر در همه جا زمانی که او می گوید: “سه ساعت به بعد یکی از آموزش مجازی با اولین گریدر و من می خواهم به چاقو چشم من با یک چنگال.”

Ishani Vellodi Reddy, @ishanivellodiwellness

  • من شده اند بسیار تهاجمی در مورد برنامه ریزی هر روز مطمئن شوید که من صرف وقت با کیفیت با ویشنو. من ساختار برنامه ما در چنین راهی که زمانی که من مشغول کار او مستقل فعالیت است. پس وجود دارد چیزهایی که ما با هم برای تفریح مانند پخت و پز و یا داشتن یک رقص از نوع احمقانه بازی ما رشد یو پی اس زمان هرگز در غیر این صورت. ما را نیز گرفته و این فرصت را به او آموزش مسئولیت اجتماعی با گفتن او را که ما را به ماندن در منزل برای همیشه از این کشور و نه فقط عزیزان ما.

منشی-رفتن پدر و مادر که در حال حاضر کار از خانه باید خلاق در انجام کارها. “من کار برای مخابرات MNC می گوید:” Sindhu Murthy. در طول روال جلسات و تماس های او باعث می شود او هشت ساله پسر نشستن در کنار او چرا که او می یابد آنها جالب است. “من از ذهن نیست واتساپ جلو. اگر آن را به نظر می رسد جالب من فکر نمی کنم آن است که یک مزاحم. انجام این کارها با فرزند من است بیشتر از یک فرار از این dystopian واقعیت است. من می خواهم را انتخاب کنید و ساخت لیوان کاغذی نینجا بیش از به دنبال از طریق Covid-19 آمار هر روز است.”

A child gardening

یک کودک باغبانی | عکس های اعتباری: triloks

چه سبک خود را ؟

در چند روز اول به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به قفل کردن شهرهای خود, رسانه های اجتماعی تا به حال بسیاری از سرگرم کننده با الگوهای رفتاری در مدرسه در منزل و کار از خانه. مدرسه در منزل پدر و مادر با داشتن آخر خنده, هر چند. تجربه خود را با داشتن فرزند در خانه در تمام طول روز (و مسئولیت آموزش آنها) است که نگه داشتن آنها را در جا خوب در حال حاضر.

“برنامه ریزی مایع است در خانه ما از آنجا که ما نمی بینیم و یادگیری به عنوان اتفاق می افتد تنها از کتاب های درسی می گوید:” Ijeoma Akomolafe. او و همسرش Bayo هر دو استادان در مدرسه در منزل فرزندان خود را در سن 6 و 2. “اگر من یکی احساس می کند مانند بازی فروشگاه در تمام طول روز پس از آن ما نیست و او می آموزد برای کار با ریاضی, املا, فارسی نوشتن تا رسید برای مشتریان است.”

برای تحصیل پدر و مادر Akomolafe توصیه شما این را به عنوان یک “فاصله سال’, “یک سال شما اجازه می دهد تا بچه های خود را بپرسید ظالمانه ترین سوال اجازه دهید آنها را به بازی با گل — یک سال شما در یادگیری به گوش دادن به آنها و به کودک درون خود را. پیدا کردن راه هایی برای ادغام یادگیری در فعالیت های روزمره و اجازه می دهد بچه ها برای برنامه ریزی و برنامه یادگیری خود را.”

او همچنین به ما یادآوری می کند که “ما تنها به عنوان سالم به عنوان بدحال در میان ما. این بار فوری است. آهسته پایین.”

این زمان استرس به ما کمک خواهد کرد کشف چه نوع از پدر و مادر ما در حال تبدیل شدن. هلیکوپتر پدر و مادر ممکن است سقوط. سعی کنید که یک هواناو به جای, و یا یک پدر و مادر مهربان هواپیمای بی موتوری پرواز بیش از همه برجستگی در روز خود را. شما هنوز معلق در هوا وجود دارد ولی خیلی کمتر سر و صدا و بالقوه برای مو-پاره شدن صحنه است.

به عنوان ما در حال تلاش PE با جویادگیری چگونه به یک آشپز sous و مبارزه به پایان نمی ما ذخیره کردن چای-زمان تنقلات. بحث در مورد قطار هواپیما و ربات ها می توانید صبر کنید تا زمانی که من هستم ، که ممکن است مدتی طول بکشد — این دستورالعمل شستن دست در حال سلامت عقل یک محافظ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im