مستند | تولید کنندگان مجاز به استفاده از موجودی قبل از چاپ بسته بندی مواد تا سپتامبر

در پی COVID-19 pandemic, مرکز اجازه شرکت به استفاده از تا سپتامبر موجودی خود را از مواد بسته بندی و یا لفافه با قبل از چاپ تاریخ تولید.

اما تولید کنندگان بسته بندی کالا باید به مهر و یا قرار دادن برچسب اعلام جزئیات تصحیح ماه و سال تولید و بسته بندی در پیش بسته بندی شده محصولات و گفت: دستور صادر شده توسط مصرف کننده امور.

“علت شایع بیماری COVID-19 منجر به مستند از کل کشور تولید فعالیت ها را به یک توقف سنگ زنی. در نتیجه موجودی مواد بسته بندی/بسته بندی با, از قبل چاپ تاریخ تولید است و انتظار نمی رود تا خسته شود با محدودیت زمانی تجویز تحت قوانین” وزارت گفت.

این وزارتخانه مجاز است تولید کنندگان و یا هکرها به استفاده از موجود در مواد بسته بندی و یا لفاف بسته بندی تا سپتامبر با اعلام صحیح و ماه و سال تولید و بسته بندی از پیش بسته بندی کالا توسط راه زنی و یا قرار دادن برچسب یا چاپ آنلاین به عنوان مورد ممکن است آن را گفت.

آرامش قابل اجرا خواهد بود برای آن دسته از تولید کنندگان و یا هکرها که برای اعلام ماه و سال تولید و بسته بندی تحت Legal Metrology (بسته بندی کالا) قوانین در سال 2011 آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>