مستند ساخته شده است ما متوجه ارزش به صورت محلی رشد مواد غذایی

Spudnik مزارع جامعه از کشاورزان محلی در حال رشد و تهیه سبزیجات آلی به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. در طول قفل-پایین Spudnik مزارع ارائه آفت کش رایگان, تازه, سبزیجات محلی ، نمونه جعبه را ارائه شش تا هفت فصلی سبزیجات مانند لوبیا و هویج و بادنجان فلفل دلمه کدو; اصلی سبزیجات مانند گوجه فرنگی و سیب زمینی و پیاز دو تا سه سبزی و سبزی مانند اسفناج amaranthus و گشنیز. رایگان-محدوده تخم مرغ در دسترس هستند به عنوان اضافه کردن فایرفاکس.

Sumeet Kaur که تاسیس Spudnik مزارع می گوید. “در روز سه شنبه ما تحویل به Ulsoor, Indiranagar, Domlur چند مکان در Hebbal مانند Kempapura, Kamanhalli, HRBR طرح Kalyan نگر و Lingarajapuram. روز جمعه ما تحویل به میلی گرم جاده Vittal Mallya جاده Koramangala و Bellandur. ما باید تقسیم تحویل به کوک شهر فریز شهر ریچموند شهر بنسون شهر لانگفورد شهر ریچموند شهر Vasanthnagar و Cox شهر بین جمعه و شنبه. در روز شنبه ما را شروع کرده اند ما تحویل جدید مسیر به Malleswaram, Sadashivnagar سانجی نگر و RMV پسوند.”

Lockdown has made us realise the value of locally-grown food

سفارش شده است در ریختن و Sumeet اطمینان است که او ارائه به مشتریان به عنوان بسیاری که ممکن است. “من شده اند با دریافت تماس پریشانی. وجود دارد یک زن و شوهر در Bellandur که فقط یک نوزاد بود. شوهر خوردن سیب زمینی به طوری که همسرش را وادار به خوردن سبزیجات دیگر است. ما یک درخواست برای ارائه وجود دارد. ما می تواند یک انحراف کوچک و توزیع وجود دارد. ما همچنین دریافت درخواست برای توزیع به پدر و مادر اقامت در بنگلور.” او تضمین می کند که او را تحویل پرسنل و مشتریان هر دو امن است. “ما در حال حاضر شروع به کار تحت قفل کردن محدودیت سه هفته قبل از مستند اعلام شد. ما نورد تماس با ما-کمتر تحویل ما فراموش متوسط قراضه ما تمرکز بر بهداشت ارائه sanitisers به صورت فله برای شستن دست ما همچنین درخواست ما کارگران ما را آگاه در مورد چگونه آنها احساس و نه برای آمدن به محل کار اگر آنها مریض هستند.”

از جان گذشته بار همراه با درس. با قفل کردن ما در نهایت پرسیدن سوال مهم: آیا مواد غذایی ما آمده است ؟ چرا ما باید مصرف به صورت محلی رشد کرده است ، Sumeet ارائه می دهد بینش: “در یک معنا این مستند بوده است اعتبار از آنچه که ما به آن اعتقاد داریم. شما باید به خوردن مواد غذایی به صورت محلی رشد کرده به دلیل وجود احتمال از آفت کش ها استفاده می شود. با قفل کردن مردم در حال حاضر درک ارزش غذایی است. آنها همچنین شاهد اتصال به مواد غذایی که از دست داده است و مانند علم به این که در سبزی خوردن است که در آن فصل است. به عنوان مثال هویج و نخود فرنگی و کلم بروکلی و گل کلم هستند که در زمستان سبزیجات, اما آنها خورده تمام طول سال است. حرکت نزولی این است که متنوع بومی غذایی فراموش شده به خصوص بومی سبزی. آنها آسان به رشد می کنند. برای مثال خرفه یک رقم از این گل که بومی قاره هند است که غنی از مواد مغذی است. نیز وجود دارد میخک لوبیا و میوه.”

قفل پایین منجر به موانع در عرضه و تقاضا. “به اندازه کافی سبزیجات و میوه های در حال رشد اما عرضه و تقاضا بوده و تحریف شده است. فروشندگان عمده فروشی نمی دانم چقدر مقدار است که باید توسط کشاورزان به دلیل هیچ کس نمی تواند برآورد تقاضا است. همچنین کشاورزان سردرگم هستند که آیا آنها باید خود را تولید و یا نه. فروشنده محلی نمی دانم چقدر از تولید در حال رفتن به فروش می رسد. نیز وجود دارد که میوه های آلی کشاورزان که عرضه میوه های خود را به درون دولت یا حتی صادرات آنها را با قفل پایین شده است که مختل شود. من می دانم که یک sapota کشاورز که تخته قطار مسافری به فروش sapota به دهلی و شمال هند است. بنابراین برای کشاورزان مانند او ما در حال خرید میوه خود را در آنجا به صورت فله به عنوان ما می توانیم و قرار دادن آن در سبد ما می گوید:” Sumeet.

در حالی که این چالش های بزرگ, او حتی به رقابت با مسائل به ظاهر کوچک. “من نگردند بسته بندی مواد است که من قبلا در حال اجرا است. آن را دشوار است به منبع چیزهایی مانند نشانگر و برچسب که من برای استفاده از لوگو و قرار دادن نام از مشتریان با نام از آپارتمان های خود را و به تخت اعداد در سبد.”

Sumeet فارغ التحصیل از قانون ملی مدرسه هند دانشگاه. در سال 2013 او به سمت چپ قانون به کشاورزی است. “بین ماه های ژوئن و ژوئیه 2013, من اولین تلاش من در کشاورزی است. Spudnik مزارع در میان 100 شروع یو پی اس توسط زنان کارآفرین در انکوباتور در دمای NSRCEL, IIM بنگلور. من متوجه شدم که من نیاز به یادگیری بیشتر در مورد چگونه به مقیاس کسب و کار و آن را سودآور است. من بخشی از اتل جوجه کشی مرکز (AIC) پشتیبانی شده توسط سنگم سرمایه گذاری است که شتاب برنامه های پشتیبانی شده توسط NITI Aayog, برای هشت شروع یو پی اس در کشاورزی با تکنولوژی و انرژی پاک در فضا. من سرد سازی از طریق اطلاعات تماس در شتاب برنامه است که کمک بزرگی در طول این زمان” آمده Sumeet.

جعبه تحویل در دسترس است در اشتراک ماهانه. خواهد بود وجود دارد هفتگی تماس با ما-کمتر تحویل در حال حاضر در دسترس است Spudnik استاندارد سبزی جعبه (₹3,000 برای چهار هفته). واتساپ یا تماس 9900606698 و یا بازدید از: www.spudnikfarms.com یا www.instagram.com/spudnikfarms.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>