مستند قطع رشد ویروس موارد توسط نزدیک به 40%: دولت

دهلی نو:
این کشور به ثبت 40 درصد کاهش در رشد ویروس موارد در سراسر کشور مستند از دولت گفت: در روز جمعه نشان می دهد که محدودیت کمک کرده اند شامل بگیرد. مرکز گفت که قبل از این مستند تعدادی از موارد دو برابر در مورد سه روز اما برای هفته گذشته, گرفته است 6.2 روز برای این موارد به دو برابر.

“رشد متوسط ضریب 1.2 مشاهده شده پس از 1 آوریل نسبت به 2.1 در دو هفته قبل از آن (15 مارس تا 31 مارس). این است که حدود 40% کاهش در رشد عامل” گفت: Lav Agarwal, مشترک, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

به عنوان بسیاری از 19 متحده و اتحادیه مناطق از جمله کرالا, Uttarakhand, Haryana Ladakh هیماچال پرادش Chandigarh تامیل نادو بیهار لزبين Telangana, Tamil Nadu, آندرا پرادش, دهلی نو, Uttar Pradesh, Karnataka, Jammu and Kashmir, Punjab آسام و تریپورا در حال نشان دادن دو برابر شدن نرخ است که بهتر از میانگین ملی است.

دولت اعتبار موفقیت به افزایش در تست از جمله موارد شديد عفونت های حاد تنفسی (ساری) و influenza-like illness (ILI).

هند انجام 319,400 covid-19 آزمون که 28,340 آزمايشات انجام شده در روز پنج شنبه. از این 23,932 انجام شد در 183 آزمایشگاه از شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) شبکه و بقیه در 80 آزمایشگاه های خصوصی.

“این نشان می دهد که میزان افزایش از موارد در این مکان شده است کاهش می یابد به حدی است. همچنین میزان مرگ و میر 3 درصد است در حالی که بهبود نرخ 12 درصد است که بهتر از بسیاری از کشورها و ممکن است به عنوان یک اثر مثبت این مستند همراه با خوشه مدیریت و مهار استراتژی” گفت: Agarwal.

در مجموع 1,919 اختصاصی covid-19 بیمارستان با 173,746 جداسازی تخت و 21,806 واحد مراقبت های ویژه (ICU) بستر شناسایی شده اند و در هر دو مرکز و در سطح دولت به دولت گفت. این شامل 672 اختصاصی covid بیمارستان با 107,830 جداسازی تخت و 14,742 ICU تخت 1,247 اختصاصی covid مراکز درمانی با 65,916 جداسازی تخت و 7,064 تخت ICU.

ICMR روز جمعه گفت که آن را متوجه مخلوط coronavirus گونه در هند به دلیل بیماران مبتلا به اینجا آمد از کشورهای مختلف است.

“هند بیمارانی که آزمایش مثبت بود و سابقه سفر به کشورهایی مانند ایران تا به حال شباهت به ووهان, ویروس, در حالی که دیگران از ما و ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی تا به حال یک مخلوط فشار به دلیل وجود بسیاری از رفت و آمد در این بخش از جهان” گفت: دکتر رامان R. Gangakhedkar سر اپیدمیولوژی و بیماری های مسری ICMR.

راس تحقیقات پزشکی سازمان نیز گفت: آن را به شروع یک مطالعه در هفته آینده در مورد اثربخشی Bacille Calmette-Guérin (BCG) واکسیناسیون در درمان covid-19.

“مگر اینکه ما یک نتیجه قطعی در مورد این اثر ما توصیه BCG برای حفاظت از سلامت کارگران و یا درمان covid-19 بیماران” Gangakhedkar گفت. این واکسن به کودکان داده می شود و برای محافظت از 15 سال, او گفت:. “اگر ما می خواهیم به دریافت واکسن دوباره می توان آن را در دوران نوجوانی, اما نمی خواهد جلوگیری از کسی که در سن 70 از انقباض covid-19,” Gangakhedkar گفت.

دولت گفت: تولید بومی RT-PCR کیت آغاز شده بود و 1 میلیون کیت تولید می شود در هر ماه از ماه مه.

حدود 500.000 سریع آنتی بادی کیت های آزمایش شده اند توزیع شده در سراسر کشورها و مناطق بر اساس بالا مورد بار. هند را یک ظرفیت تولید است 6,000 هر ماه آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>