مستند کرده است پیشتر دو برابر شدن نرخ covid-19 موارد: دولت

دهلی نو:
دولت روز دوشنبه گفت: زمان برای دو برابر شدن نرخ covid-19 نفر در کشور کشیده به 7.5 در طول روز در سراسر کشور مستند از 3.4 قبل از محدودیت.

این دو برابر شدن نرخ محاسبه شد با استفاده از رشد بیش قبلی هفت روز گفت: این اتحادیه با وزارت بهداشت و رفاه خانواده حتی به تعداد کل موارد رسیده 18,282 روز دوشنبه با علاوه بر این از 1,248 موارد است. تلفات لمس 572 با 32 تازه مرگ و میر. حداکثر تعداد موارد همچنان گزارش از ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو.

هجده متحده و اتحادیه مناطق از جمله Odisha در 39.8 روز و کرالا در 72.2 روز بهتر دو برابر رای بیش از میانگین ملی گفت: Lav Agarwal, مشترک, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت.

Agarwal گفت که همه covid-19 بيمار در گوا مرخص شد از بیمارستان پس از بهبودی و در حال حاضر آن است که هیچ فعال مورد. “سه ولسوالی در سراسر کشور ماه (تامیل نادو), Kodagu (کارناتاکا) و پوری Garhwal (Uttarakhand) نیز گزارش نشده است هر تازه مورد در آخرین روز 28,” او گفت:.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: بهبود نرخ covid-19 بيمار شده است به طور پیوسته در حال افزایش است. “آن افزایش یافته است و از 8 درصد در پایان هفته 29 مارس به 14 درصد در این هفته,” او گفت:.

“آموخته های از کوچک ریشه کنی آبله و فلج اطفال ریشه کن کردن برنامه ها و همچنین مسدود کردن ورود ابولا به کشور ما در سال 2014 و از دست زدن به طاعون در سال 1994 در دهلی نو و سورت و مقابله با ویروس Nipah اخیرا پرداخت سود غنی در دست زدن به covid-19” او گفت:.

اما امیر Ullah Khan, محقق ارشد در اخبار دهلی نو-بر اساس راجیو گاندی موسسه معاصر مطالعات گفت: “نگران کننده رشد در تعداد در گجرات و Madhya Pradesh صدا خوب و در نتیجه باعث می شود هر جشن زودرس. ما تنها می تواند آرامش یک بار اعداد شروع به عقب کشیدن برای حداقل 15 روز است. این اتفاق افتاده است به جز در کرالا است.”

در همین حال دولت مرکزی شناسایی 755 اختصاصی covid-19 بیمارستان ها و 1,389 اختصاصی covid-19 مراکز درمانی در مرکزی و دولت سطح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>