مستند: دولت شل “کار از خانه” اتصال هنجارهای آن شرکت BPO تا جولای پایان

دهلی نو: دولت توسعه یافته تسهیلات از هنجارهای خاصی تا 31 جولای به منظور تسهیل کار از خانه برای کارکنان از فناوری اطلاعات و کسب و کار روند برون سپاری (BPO) شرکت الکترونیک و آن وزیر راوی شانکار پراساد گفت: در روز سه شنبه.

این معافیت شامل نیاز به امنیت سپرده پرداخت می شود مورد نیاز خاص مجاز شبکه های خصوصی مجازی (VPN) و نیاز به اجازه قبلی برای راه اندازی یک “کار از خانه” تسهیلات.

این مقررات ساخته شده از طریق یک دولت اطلاع رسانی در 13 مارس, شد و به احتمال زیاد منقضی روز پنج شنبه.

این تسهیلات تمدید شده است به عنوان ملت-شبکه مستند با هدف مهار گسترش این رمان coronavirus همه گیر خود را به احتمال زیاد تمدید به خصوص در نقاط از مناطق مانند بنگلور, حیدرآباد و بمبئی و سرمایه های ملی منطقه دهلی نو که عمده آن هاب دولت تمدید معافیت.

انجمن ملی نرم افزار و شرکت های خدمات (NASSCOM) و دیگر این مقامات تا به حال نیز به دنبال یک سیاست روشن در شرایط استفاده از معافیت در کار از خانه.

در کارناتاکا دولت در روز سه شنبه نیز مجاز فن آوری اطلاعات (IT) شرکت ها برای ادامه کار از خانه تا جولای پایان حتی آن را به عنوان اعلام کرد کاهش محدودیت ها در برخی از بخش های دولت شده اند که به شدت تحت تاثیر covid-19.

پراساد تصمیم طی یک ویدیو کنفرانس وزیران ارشد و کارمندان دولت مانند Karnataka, Maharashtra, هاریانا و Telangana, در میان دیگران.

اتحادیه وزیر نیز خواسته متحده به حمایت از ‘بهارات شبکه’ پروژه و درخواست آنها را بررسی حق از راه مسائل برای بهبود شبکه های مخابراتی. از راه حق اشاره به سیاست دادن شرکت های مخابراتی و ارائه دهندگان خدمات اینترنت از حق قانونی خود برای راه اندازی زیرساخت های خود را در امتداد یک مسیر خاص و از طریق زمینه و یا اموال.

دولت است به احتمال زیاد به گسترش مستند آغاز شده است که در 25 ماه مارس در مناطق تبدیل شده اند که نقاط. تعداد زیادی از موارد متمرکز در مناطق عمده شهری مانند بمبئی, دهلی نو, احمدآباد, حیدرآباد و بنگلور, در میان دیگران. از شنبه پایان وجود دارد بیش از 31,000 موارد تایید شده در کشور که نزدیک به 1000 فوت کرده اند در حالی که بیش از 7,700 بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>