اما خروج ممکن است تنها آغاز شده است. در شهر ووهان حدود 7 میلیون نفر موفق به دریافت کنید—قبل از سخت محدودیت های مسافرتی قرار داده بودند در محل—حمل با آنها یک ویروس است که کشت جهانی همه گیر. آشکار مهاجرت دسته جمعی از هند شهرستانها انتظار می رود که بسیاری از بار بزرگتر است.

دهلی به تنهایی به حدود 1.3 میلیون نفر از کارگران مهاجر با توجه به سرشماری انجام شده در سال 2011. تعداد کل ایالتی کارگران در هند مراکز شهری: 13.4 میلیون (تقریبا 12 میلیون نفر از آنها مرد هستند). و این حتی شامل مهاجران از درون دولت می گویند از یک همسایه و منطقه است.

“ما در حال صحبت کردن در اعداد بسیار بزرگ در اینجا” گفت: Pronab Sen سابق رئیس آمار هند اضافه کرد: “آنچه در حال وقوع است یک فاجعه است.”

با بخش عمده ای از Covid-19 موارد تا به حال محدود به 6-7 شهرستانها Sen می گوید: چیزی که معقول به انجام خواهد شده اند به قفل کردن این شهرستانها و اطمینان از هیچ کس. “در حالت ایده آل, مواد غذایی, آشپزخانه باید آمده اند. آن را آسان تر است به هدف پزشکی و خدمات ضروری در این مکان است.”

“اگر همه گیر حرکت به مناطق روستایی هند ما خواهد بود فوق العاده بد-مجهز به رسیدگی به آن است. ما طرح از دست داد. ما در مشکل عمیق,” Sen اضافه شده است.

اتفاقا هند نیز اتفاق می افتد به در میان اوج ماه در داخلی مهاجرت, تقویم, زمانی که حجم مهاجران در شهرستانها است که در بالاترین. بسیاری از مهاجران فصلی معمولا سر منزل فقط قبل از ماه ژوئن در آماده سازی برای فصل کاشت.

Graphic: Paras Jain/Mint
گرافیک: Paras جین/نعناع

“تقریبا در هر یک از آنها برای رفتن به عقب در حال حاضر گفت:” Chinmay Tumbe یک مهاجرت محقق در موسسه هندی مدیریت-احمدآباد.

“اگر دولت گفته بود ما انجام خواهد داد هر چه طول می کشد را ترک نمی کند, ما نمی خواهد که تا به حال یک بحران” Tumbe گفت. حتی اگر تخلیه شد و تنها گزینه آن می تواند به کار گرفته شده بهتر است, او گفت:. دولت بریتانیا به عنوان مثال به یک هفته متوجه برای دانشجویان بین المللی به ترک و نیم میلیون کردم. “اعداد قابل مقایسه هستند. آن را کاملا شدنی” Tumbe اضافه شده است.

“امیدوارم این باید از خواب بیدار هر کس ، برای دولت به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از ما کارگران مهاجر وجود ندارد,” Tumbe گفت. “اما به زودی ما در حال رفتن به درک ما نیاز به کار خود را. وجود دارد حتی ممکن است ناگهانی افزایش دستمزد برای مشاغل خاص. شهری هند ممکن است نیاز به شروع به آماده شدن برای کمبود نیروی کار.”

در روستایی مناطق داخلی کشور تهیه یک نوع متفاوت است که در حال حاضر در جریان است. در Jharkhand, Latehar منطقه معاون کمیسر Zeeshan قمر شده در lookout برای ساختمان است که می تواند به سرعت تبدیل به دولت امکانات قرنطینه. “مردم در حال بازگشت,” او گفت:. “حدود 2000 نفر رسیده اند در چند هفته گذشته است.”

اما آنها تا به حال همه بازگشت از مناطق همسایه. بین ایالتی در جریان است و در عین حال به باتلاق منطقه در لبه غربی از دولت که می افتد درست در وسط دهلی-بمبئی مهاجر منشاء کمربند—کشش در جهت عقربه های ساعت از شرق اوتار پرادش به غرب Telangana.

“ما در حال تلاش برای انجام حرارتی اسکن از هر بازگشت فرد است. ما عامل در محدودیت” او گفت:.

در حالی که جداسازی و قرنطینه امکانات مهم خواهد بود دسترسی به مواد غذایی خواهد بود که دیگر کلید در کوتاه مدت نگرانی گفت: content marketing Narayanan, دستیار استاد در Azim Premji دانشگاه. “وجود دارد 585 لاخ تن غلات دروغ گفتن در مواد غذایی شرکت از هند godowns. این زمانی است که جیره غذایی باید جهانی است.”

“در حال حاضر وجود دارد گزارش از مردم در روستاها در بنگال غربی که نمی خواهند این کارگران به آینده به خصوص از ماهاراشترا و کرالا. این است برای رفتن به گلوله برفی,” او اضافه شده است.

در میان مدت برخی از مکانیسم همچنین ممکن است نیاز به سرعت تکامل یافته برای ارائه پول نقد به طور مستقیم به دست مردم به جای مسیریابی آن را از طریق حساب های بانکی Narayanan گفت.

در حالی که حتی این کشور به طور متوسط برای شعب بانک ها به ازای هر نفر (14 شعبه در هر 1 لاخ ساکن) بد است Narayanan می گوید: این وضعیت در کشورهای مانند بحار بدتر است. “در بحار وجود دارد 300 نفر در یک (بانک) شعبه در هر نقطه,” او گفت:. “است که می تواند یک گزینه باشد. مردم نباید انتظار به رفتن به بانک. بیش از چند هفته آینده این است که رفتن به ضربه سخت. این شوک رفتن به مدت طولانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im