‘مستند Alapparaigal’ توسط Nakkalites پردازد مستند, بلوز, در یک شیوه ای خنده دار

مستند Alapparigal قطاری از COVID-19 مستند درام که در هر خانه در Nakkalites کانال. یوتیوب کانال جمع آوری شده یک فن زیر با آن اجتماعی, سیاسی, طنز و کمدی, فیلم های پورنو در زندگی روزانه.

B. Sasti Pranesh, Sasi Selvaraj و S. Santhosh کومار از Nakkalites قرار دادن ایده های خود را با هم روی زمین افتاده و در نتیجه خنده-شورش. “این است که در حال حاضر یک ضربه” اعلام Sasti. “مردم در حال شراب خواری تماشای OTT, سیستم عامل, ساخت Dalgona قهوه و آزمایش های جدید با تمرینات! ما استفاده می شود که به عنوان محتوا برای ایجاد یک سرگرم کننده تصویری ,” او می گوید. Sasti کارگردانی و Santhosh را ویرایش ویدئو. در آن زمان آنها را سه روز به این ویدئو و آنها می گویند آن را یک تجربه یادگیری بزرگ برای آنها را به عنوان آنها تا به حال برای رفتن حداقل در حالی که تیراندازی.

Post production work of Lockdown Alapparaigal

در این ویدئو امکانات بازیگر Sasi Selvaraj کار کردن با استفاده از آیتم های آشپزخانه به وزن قبل از او حرکت می کند به بزرگ بعدی فعالیت برای این روز است که غذا خوردن-خواب-پخش چرخه که او را چسب به تلویزیون مجموعه در تمام زمانها. “من فراموش تماشای بسیاری بر روی گوشی های تلفن همراه” می خندد Sasi. Sasti که همچنین عمل در شیوه زندگی دیگر ویدئوها مانند Kadhalikka Neramillai و Kalyana Vayasu Alapparigal ساخته شده توسط Nakkalites چگونه می افزاید: “برای بسیاری از مردم به خصوص جوانان در زندگی به نظر می رسد در اطراف مبل در اتاق نشیمن در طول مستند! و ما همچنین می دانیم از مردم کار کردن در داخل خانه خود را با استفاده از کودکان به عنوان وزن!” او همچنین مدیر F منطقه ویدئوها یک کانال جدید از Nakkalites است که ویژگی های داستان های زنان در مورد زنان است. “من هم مستقیم و میزبان دریافت مجموعه ترول نشان می دهد در شهری Nakkalites کانال است که ویژگی های طنز فیلم در موضوعاتی مانند GST می گوید:” Sasti.

بیشتر در Nakkalites

  • اما Alapparaigal سری قطاری مکالمات بین زن و شوهر, پدر و دختر و مادر و پسر
  • Ammuchi یک سری در روستا نوستالژی است که یک ضربه بزرگ
  • F منطقه یا زن منطقه ویدئوها یک کانال جدید است که از ویژگی های داستان های زنان در مورد زنان
  • دریافت مجموعه ترول ویژگی های طنز در موضوعاتی مانند GST و دیگر تحولات سیاسی

Rajeshwar K از بنیانگذاران Nakkalites می گوید: محبوبیت خود را ناشی از قدرت خود را در داستان گفتن, مبتنی اجرای برنامه و ارائه زندگی واقعی است. “کار با حداقل کارکنان و محدود به معنی چیزی است که جدید به ما. هنگامی که ما آغاز شده ما فقط دو عضو تیم. این مستند به ما داده است یک فرصت عالی برای کشف خلاقیت ما است.” آینده آینده قسمت دوم از مستند Alapparaigal. “این است که در مورد دوچرخه سواران اشتیاق برای کسانی که سفرهای جاده ای طولانی,” نشان می دهد Sasti.

A still from Lockdown Alapparaigal

در یکی از چیزهایی که آنها نشان می دهد در این ویدئو Sasi بررسی یک سری وب او هرگز تماشا. “در طول این مستند همه رفتن زندگی می کنند در Facebook و Instagram بحث در مورد زندگی خود و آنچه که آنها در حال تماشای Netflix بکشد و یا آمازون. ما داد که یک پیچ و تاب و خنده دار و آن را کار کرده” می خندد Sasti. البته Dalgona محاسن خاص ذکر است در این ویدئو.

می گوید: Sasi, “کره قهوه نوشابه با کف قهوه بالا و شیر زیر به اینترنت توسط طوفان گرفته شده. آن را مانند یک کاپوچینو بر سر آن تبدیل. ما به شما نشان می دهد یک نسخه که در آن قهوه کف غرق به پایین. سازمان دیده بان ویدیو برای دانستن به یاد بگیرند که چگونه!”

سازمان دیده بان ویدیو اینجا هستید:: https://youtu.be/x14BlpjLSDM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>