مستند 5.0: هند می افزاید: حدود 50000 coronavirus موارد فقط در پنج روز

با ایالات متحده ضبط بیش از 10 ، 000 coronavirus موارد برای, دوم راست, روز, هند COVID-19 شمارش عبور گریم نقطه عطف 2.50-لاخ امروز. آن زمان تنها پنج روز برای اضافه کردن 50,000 موارد نشان دهنده یک جهش بزرگ در تازه موارد است. اولین coronavirus مورد گزارش شده در هند در ژانویه 30. آن زمان 109 روز به نقض علامت یک لاخ coronavirus موارد است.

ماهاراشترا به تنهایی کمک بیش از 33 درصد از کل coronavirus موارد در هند. با بیش از 3000 موارد در 24 ساعت گذشته, Mahrashtra را COVID-19 شمارش رز به 85,975. دولت اضافه شده بیش از 12000 نفر در پنج روز.

دهلی نو شاهد یک انفجار بزرگ از coronavirus موارد در چند روز گذشته. دولت اضافه شده بیش از 5000 نفر در پنج روز گذشته. تعداد کل coronavirus موارد در پایتخت بود در 27,654.

Coronavirus تعداد در گجرات رسید گذشته از 20 ، 000 در روز دوشنبه. گجرات چهارم دولت در هند به تایید 20,000 موارد پس از ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو است.

تامیل نادو دولت که گزارش دوم بالاترین موارد پس از ماهاراشترا تایید بیش از 30000 موارد پس از وقوع.

Maharashtra, Tamil Nadu در دهلی نو و گجرات گزارش 65 درصد از کل coronavirus موارد در هند. به گفته جان هاپکینز هند در حال حاضر دارای بالاترین پنجم coronavirus caseloads در جهان پس از ایالات متحده و برزیل و روسیه و انگلستان.

شمار تلفات ناشی از عفونت کروناویروس رز به 7,135 با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. ماهاراشترا به تنهایی گزارش بیش از 3000 coronavirus موارد است. پس از ماهاراشترا گجرات بيشترين تعداد coronavirus مرگ و میر در 1,249.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هند و چین را بیشتر COVID-19 موارد با تست های بیشتر. اظهار نظر در COVID-19 آزمون در ما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما خوب خواهد بود بیش از 20 میلیون دلار انجام شد. این به یاد داشته باشید زمانی که شما تست بیشتر شما را بیشتر موارد.”

“من می گویند به مردم در هر زمان ما تست; شما در پیدا کردن موارد چون ما تست بیشتر. اگر ما در بیشتر موارد اگر ما می خواستیم به انجام تست در چین یا هند و یا مکان های دیگر من به شما قول وجود خواهد داشت بیشتر موارد… شما در حال انجام یک کار فوق العاده در گرفتن سواب,” او اضافه شده است.

تعداد COVID-19 نفر در هند دو برابر شده است هر سه هفته اما این بیماری همه گیر در حال رشد است به صورت تصاعدی در کشور و جنوب آسیا و منطقه سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز جمعه.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>