‘مستند 2.0 به کاهش ویروس گسترش’

مرکز گفت: گسترش در سراسر کشور مستند است به اثبات می شود یک “مداخله موثر” برای کاهش گسترش covid-19 و بهبود وضعیت بیماری.

کابینه وزیر راجیو Guaba گفت: با این حال که دولت با بالا caseloads باید تمرکز بر سختگیرانه تر مستند اقدامات است. او تشکیل نشست رئیس وزرای امور متحده و اتحادیه مناطق از طریق ویدئو کنفرانس به بررسی پاسخ.

او گفت: متحده همچنین نیاز به تمرکز بر روی زیرساخت های پزشکی از جمله کافی در دسترس بودن از انزوا تخت ICU تخت و هواکش.

“وضعیت در حال بهبود است به عنوان کانون محلات در حال حرکت به سمت غیر hotspot مناطق” اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان 5,804 مردم بهبود از این بیماری تا کنون بهبود نرخ 21.90%.

هنوز این ویروس همچنان به گسترش رد پای آن با مجموع تعداد مناطق گزارش موارد تورم به 429 از 221 در حدود 20 روز.

با فقط یک هفته باقی مانده برای فاز دوم این مستند به پایان چندین ایالت با توجه به گسترش محدودیت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ضمن دوباره تاکید کرد که کاهش محدودیت است نه پایان اپیدمی در هر کشور است.

راس سازمان بهداشت هفته گذشته هشدار داد که خروج از مستند بدون قوی بهداشت عمومی استراتژی و استراتژی صدا برای تقویت سلامت سیستم در حال رفتن به دشوار است. اما آن را نشان داد اعتماد به نفس است که هند قادر به مقابله با ویروس است.

“هند تاریخ افتخار قوی نظارت بر بهداشت عمومی در آبله در فلج اطفال و سل و سایر بیماری ها; بنابراین من اعتقاد ندارم که هیچ دلیل که چرا بهداشت عمومی از ظرفیت های هند نمی توان بر روی این سندرم تنفسی این بیماری تنفسی و به همین دلیل همانطور که ما حرکت به دور از مستند” گفت: Dr Michael Ryan, مدیر اجرایی, که بهداشت و درمان اضطراری برنامه در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در هفته گذشته.

“دولت هند دانشمندان هند مقامات بهداشت عمومی در هند و جوامع از هند می تواند در جای خود قرار داده جامد قوی نظارت بر بهداشت عمومی سیستم است که ادامه خواهد داد به کنترل این بیماری در حالی که ما در انتظار دراز مدت راه حل” که رسمی اضافه شده است.

با توجه به وزارت بهداشت در طول مستند دوره شماره اختصاصی بیمارستان ها برای درمان coronavirus بیماران شده است افزایش 3.5 برابر و تعداد جداسازی تخت افزایش یافته است 3.6 بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>