به عنوان coronavirus عفونت افزایش کارشناسان ترس که هند creaking سیستم بهداشت و درمان است که بیمار مجهز به رسیدگی بیشتر گسترده شیوع بیماری و کمبود ابزار مهم مانند هواکش برای درمان بیماری تنفسی ممکن است پزشکان به انکار زندگی-صرفه جویی در مراقبت از بیماران.

تقاضا برای فن در هند است و انتظار می رود به افزایش به 1 میلیون در ماه جولای در حالی که در دسترس است 30,000 تا 50,000 بر اساس برآوردهای منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست و دانشگاه پرینستون. رفتن عفونت نرخ بیش از 400 میلیون سرخپوستان به احتمال زیاد آلوده ژوئیه کارشناسان هشدار می دهند. و در اوج 700,000 به 1.2 میلیون نفر هستند به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت ويژه است.

“ما هنوز آماده با تعداد هواکش مورد نیاز برای مقابله با یک بیماری همه گیر” گفت: Dr H. Sudarshan Ballal رئیس Manipal سلامت شرکت Pvt. Ltd. “این مهم است که حاوی ویروس و شکستن زنجیره انتقال در دو هفته آینده به طوری که ما نمی رسیدن به یک وضعیت که در آن هواکش مورد نیاز در اعداد بزرگ است.”

برخورد با Covid-19 شروع می شود و با پیشگیری است. “ما نه تنها باید برای جلوگیری از عفونت بلکه تاخیر و کاهش تعداد بیماران آلوده به مراقبت های ویژه. این یک چالش اغلب نادیده گرفته شده است. ونتيلاتور مراقبت می آید در پایان این طیف گفت:” دکتر Dhruva چودری رئیس جمهور بر اساس بمبئی-هند جامعه از مراقبتهای پزشکی و Covid-19 دولت گره افسر Haryana.

او با اشاره به اینکه 80 از 100 Covid-19 بیماران بهبود می یابند و قادر به مراقبت از خود. “باقی مانده 20 بيمار 50% ممکن است نیاز به ونتیلاتور و 50% ممکن است نیاز ساده درمان با اکسیژن میدهد که از 100 بيمار تنها 10 ممکن است نیاز به یک پشتیبانی می کند. کل ورزش در حال حاضر نیست برای رسیدن به این مرحله گذشته است.”

بیان کرد که هند به طور کامل وابسته به واردات هواکش Dr B. S. Ajaikumar رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی بهداشت و درمان شرکت های جهانی گفت: “در حالی که بیمار نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی تنها در آخرین مرحله به کسانی که با زمینه ای ریه شرایط و سیگاری که با آلوده coronavirus ممکن است نیاز به آن زود است. رفتن با ایتالیا تجربه ما باید آماده برای هر احتمال است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو در جمعه Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت که دولت خواسته است تا به یکی از آن PSUs به عرضه 10,000 هواکش و نیز خواسته بهارات الکترونیک با مسئولیت محدود به عرضه 30,000 هواکش در یک ماه یا دو.

اکثر فن در هند هستند یا وارداتی و یا مونتاژ با استفاده از قطعات وارداتی. به کاهش تعداد از بیماران که نیاز به مراقبت های ویژه و هواکش آن به شدت آلوده باید درمان نمی شود و در کنار مردم با علائم در مراحل اولیه او توضیح داد.

مشهور جراح قلب و Narayana, بهداشت, رئیس,,,, Dr دوی پراساد شتی گفت: “این بسیار حیاتی است برای دولت به طور مستقیم تولید کنندگان محلی به تولید انبوه هواکش به طوری که ما با یک وضعیت مانند ایتالیا که در آن مردم برای درگذشت خواهید از درمان است.”

ونتیلاتور تولید کنندگان در هند نشان می دهد ناتوانی خود را به سطح شیب دار تا تولید در یک زمان کوتاه با محدودیت های صادرات در دستگاه های پزشکی در کشورهای تامین کننده اصلی. یک راه حل ممکن است برای تولید پایه هواکش با استفاده از بومی طراحی و اجزای.

M. Raghuram کمک به این داستان

feedback@livemint.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de