محلی قطار بمبئی تاسیسات رزومه خدمات

بمبئی: قطار محلی — بمبئی تاسیسات — از سر گرفته و خدمات در این شهرستان از روز شنبه اما تنها برای خدمات ضروری کارگران شناسایی شده توسط دولت.

حدود 1.25 لاخ خدمات ضروری کارکنان انتظار می رود به سفر با این قطار به صورت روزانه. بمبئی قطار محلی خدمات بودند به حالت تعلیق در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش covid-19.

این ماهاراشترا دولت اجازه داده است که دفاتر به تابع با 10-15 ٪ کارکنان در 8 ژوئن دیدم بزرگ ازدحام در جاده ها و در اتوبوس با هجوم اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. این باعث شد که دولت به درخواست مرکز به اجازه از سرگیری قطار محلی خدمات.

اواخر یکشنبه دولت تصمیم به راه اندازی مجدد خدمات غربی راه آهن و آهن مرکزی برای کارگران تنها در خدمات ضروری است.

73 تا جفت حومه خدمات که شامل هشت جفت بین ویرر و Dahanu جاده اجرا خواهد شد از امروز. قطار را به کار گیرند از 5.30 صبح تا 11.30 ساعت با 15 دقیقه فاصله.

در بیانیه ای غربی راه آهن گفت: ورود اجازه خواهد داشت در ایستگاه صرفا از طریق کارت شناسایی ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت. کارکنان خواهد بود و بعد از آن صادر QR بر اساس e-عبور می کند که همچنین رنگ برنامه نویسی برای فعال کردن swifter بلیط چک کردن.

اجازه می دهد تا کافی اجتماعی فاصله در این مربیان تنها تنها 700 مسافر مجاز در هر قطار در برابر گنجایش حدود 1200 نفر است.

دولت تا به حال توصیه شده است به تلو تلو خوردن زمان از دفاتر خود برای کارگران که از مناطق مختلف برای اطمینان از وجود ازدحام در ایستگاه ها و داخل قطار.

خدمات غربی راه آهن را اجرا خواهد کرد به سرعت محلی قطار بین Churchgate و Borivali و فراتر از Borivali با سرعت آهسته.

خدمات سرگیری مرکزی راه آهن شامل 200 قطار (بالا و پایین). تا 130 قطار اجرا خواهد شد بین Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه یا CSMT و Kasara/کرجت/Kalyan/تانه در حالی که باقی مانده را اجرا خواهد کرد بین CSMT و پنول. این قطار نیز اجرا به عنوان سریع قطار و توقف در ایستگاه های بزرگ تنها.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>