لابی دیدن برنده و زیان در ایران coronavirus لایحه

گروه های کسب و کار در حال گرفتن سهام چه در داخل و چه در خارج از ایران با کروناویروس امداد لایحه به عنوان آنها به نوبه خود تمرکز خود را به لابی دموکرات ها در تلاش برای حفظ کلیدی مقررات و یا اضافه کردن دیگران به نهایی اندازه گیری.

سخت-آمار سفر و خرده فروشی صنایع ستایش سنای ایران قانون هر چند دیگران مانند رستوران گروه ها و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان می گویند این بسته که در حال حاضر در حال مذاکره با رهبران دموکرات نمی خواهد به اندازه کافی برای کمک به آنها برای زنده ماندن coronavirus رکود است.

ریسک بالا برای گروه تجارت به عنوان آنها مبارزه برای یک قطعه از آنچه که به احتمال زیاد آخرین عمده COVID-19 امداد لایحه برای ماه می باشد.

تبلیغات

سنا اوباما پیشنهاد شامل 10 میلیارد دلار برای فرودگاه است که فقط زیر 13 میلیارد دلار آنها درخواست شده است.

“اضافی 10 میلیارد دلار در کمک های اضطراری را به جلو … اتحاد دو حزبی حمایت و کمک خواهد کرد که فرودگاه جبران برخی از گونه های مالی قرار داده و در صنعت به عنوان آنها در صورت افزایش هزینه ها به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 و خود را برای دیدار با بدهی های قابل توجهی تعهدات” Kevin M. Burke مدیر عامل شرکت فرودگاه های شورای بین المللی-شمال امریکا در بیانیه ای گفت.

صنعت است که برآورد آن را از دست بدهند 23 میلیارد دلار در این سال با توجه به تاثیر مخربی coronavirus تا به حال در سفر است.

ایالات متحده در انجمن سفر که نشان دهنده این صنعت به طور گسترده تر در برابر ایران پیشنهاد برای هر بودجه و برای گسترش چک Protection Program (PPP) که شامل غیر انتفاعی و شبه دولتی بازاریابی گردشگری سازمان.

از 3 تریلیون خانه-تصویب قهرمانان قانون که در مجلس سنا خواهان کاهش یافته است را با, را گسترش PPP به غیر انتفاعی گردشگری سازمان بازاریابی و نه شبه دولتی گردشگری قرار گرفتند.

ایالات متحده سفر شده است هل دادن برای گسترش به این دو گروه تا کنون از این کسب و کار باقی مانده بودند از 2.2 تریلیون دلار مراقبت تصویب قانون در ماه مارس که تاسیس PPP.

تبلیغات

اما آمریکا سفر نمی توانید همه چیز را از آن خواست. ایران با بسته بندی را شامل نمی شود 10 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال برای ترویج سفر ایمن شیوه برای کمک به جلسات و رویدادها و نشان می دهد تجارت و صنایع.

یکی دیگر از مسافرت گروهی آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط تحسین این لایحه برای مسئولیت حفاظت از آن را ارائه می کنند به کسب و کار و همچنین به عنوان فوق العاده دور از PPP وام.

ایران با بسته, تماس, جدید PPP وام است که تمرکز بر روی سخت ترین ضربه کسب و کارهای کوچک با محدود کردن آن به مکان های با بیش از 300 کارکنان را از 500 کارگر محدود در اوایل این سال است.

صنعت خرده فروشی رهبران انجمن و فدراسیون ملی خرده فروشی (NRF) در میان کسانی که به استقبال مسئولیت حمایت, با NRF نیز ستایش اعتبار مالیاتی برای حفظ کارگران و حفظ یک محیط کار ایمن.

“این بسته شامل مهم مقررات مالیاتی کمک خواهد کرد که جبران هزینه های هنگفتی از تجهیزات حفاظت فردی و اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر به استفاده از پیشرفته حفظ و نگهداری کارکنان اعتباری,” دیوید, فرانسوی, NRF معاون ارشد رئیس جمهور برای روابط دولت در بیانیه ای گفت.

اما NRF گفت: این بسته فاقد مقررات این صنعت نیاز به گزاف گویی از این بیماری همه گیر. NRF شده بود فشار برای اجازه می دهد کسب و کار برای کسب درآمد خالص خود را عامل ضرر و زیان در زمان سال مالیاتی.

انجمن ملی رستوران گفت که در حالی که آن را خوشحال و برای دیدن دور جدید از PPP وام آن را به لابی کنگره برای حذف یک ماده است که می تواند از وام به کسب و کار که از دست داده اند حداقل 50 درصد از درآمد خود را نسبت به سال گذشته سه ماهه. که خواهد شد در یک نبرد دشوار هر چند از هر دو جمهوریخواه و دموکرات اقدامات شامل این محدودیت.

“با چنین تنگ حاشیه سود یک رستوران است که از دست می دهد و فقط 30 درصد درآمد است که به احتمال زیاد در صورت ورشکستگی” Sean Kennedy, معاون اجرایی رئیس جمهور از امور عمومی گفت: تپه. “در حال حاضر که مذاکرات به صورت جدی آغاز و هر دو طرف می گویند 50 درصد آن را روشن است که زمان برای فعال سازی در حال حاضر. راه آن نوشته شده است در حال حاضر را انکار فدرال کمک به دهها هزار نفر از رستوران ها در زمانی که صنعت در ضعیف ترین آن.”

این انجمن همچنین لابی برای $240 میلیارد رستوران خاص بازیابی صندوق است که در این لایحه است.

ایران با بسته, اما, شامل یک ماده از سوی دیگر ، تیم اسکاتتیموتی (Tim) یوجین ScottRevered رهبر جنبش حقوق مدنی Rep. John Lewis نهفته در وزارت امور خارجه در کنگره اوباما طرح افزایش کسر برای کسب و کار وعده های غذایی خط پایین تر (R-S. C.) که اجازه می دهد 100 درصد کسر برای کسب و کار وعده های غذایی از طریق 2020 از 50 درصد به عنوان یک راه برای تقویت این صنعت است.

“این کاملا یک قطعه مهم از طرح بهبود کلی اما ما برای اولین بار نیاز به مطمئن شوید که رستوران می توانید خود را حفظ و باز کردن درب و رفتن به نیاز به تغییرات PPP” کندی گفت.

مستقل انجمن رستوران است که فشار به کنگره برای ایجاد 120 میلیارد, صندوق نیز گفت: جمهوری خواه لایحه کافی است.

این گروه گفت: PPP تغییرات بودند “شروع خوب اما رستوران های مستقل نیاز ندارد یکی دیگر از وام هنگامی که ما در حال جمع آوری بدهی بیشتر و گرفتن ضرر و زیان بیشتر به دلیل شرایطی خارج از کنترل ما است.”

دیگر آمار صنعت — مراقبت از کودکان کارگران — نا امید شده بود با بازگشایی شد.

پنج سال اول صندوق (FFYF) که طرفداران برای مراقبت از کودکان در صنعت به نام به حال به 50 میلیارد دلار در دولت کمک کند. ایران لایحه به جای ارائه 15 میلیارد دلار است.

اما FFYF به خیابان دیگری احتمالا برای تامین منابع مالی آن. خانه برنامه ریزی شده است برای رای دادن چهارشنبه در مراقبت از کودکان ضروری است, قانون حمایت تشکر. رزا DeLauroرزا Luisa DeLauroPublic گروه سلامت محکوم جدید مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت sidelining CDC خواهد کنگره ارائه کمک به کودک بیمار به بخش مراقبتهای? کارگران کارخانه بسته بندی گوشت می آمد نگاهی به رویکرد جدید در COVID-19 ایمنی فشار بیشتر (D-Conn.), که دیدار با 50 میلیارد دلار برچسب قیمت از طریق صندوق تثبیت.

“اگر کنگره می خواهد امریکا را بهبود اقتصادی به موفقیت پس از آن نمایندگان مجلس نمی تواند اجازه می دهد تا کودک, مراقبت از صنعت به شکست” یک سخنگوی این گروه گفت: تپه. “این است که وقت را بر رهبران کنگره در میز مذاکره شامل بیشترین تعداد ممکن است — و بالاتر از 15 میلیارد دلار است. 50 میلیارد دلار است که رویای. صرفه جویی در مراقبت از کودکان صنعت حداقل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر