زنده تناسب اندام جلسات برای کودکان مدرسه از شنبه

مناسب, هند, هندی دولتها گل سرسبد تناسب اندام حرکت است و در عین حال دوباره مجموعه ای برای شروع یک سری جدید از تناسب اندام جلسات این زمان برای کودکان مدرسه از سراسر کشور با همکاری هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE).

با توجه به مهاجرت گسترده مستند با توجه به COVID 19 تا مارس 3, مناسب, هند و CBSE گرفته اند ابتکار عمل برای اطمینان از تناسب اندام از همه بچه های مدرسه.

علاوه بر این جلسات در تناسب اندام-مسائل مربوط به دستورالعمل وزارت Ayush در راه هایی برای ایجاد ایمنی و سالم ماندن در طول این زمان را نیز می توان با دانش آموزان است. شروع از یکشنبه در ساعت 9:30 am دانش آموزان می توانند برای دسترسی به این جلسات زندگی می کنند در Facebook و Instagram دسته از مناسب جنبش هند و CBSE. تمام جلسات نیز در دسترس خواهد بود در یوتیوب به طوری که دانش آموزان می توانید آن را در راحتی خود را به عنوان به خوبی.

زنده جلسات را پوشش تمام جنبه های کودکان, تناسب اندام از تمرینات روزانه یوگا و تغذیه به احساسی خوب بودن. کارشناسان تناسب اندام مانند Aliya عمران متخصص تغذیه Puja blogger me, عاطفی, سلامتی, متخصص Dr Jitendra Nagpal یوگا حرفه ای Heena Bhimani و چندین نفر دیگر خواهد بود بخشی از این جلسه است.

صحبت کردن در این مورد اول از یک نوع ابتکار رامش Pokhriyal اتحادیه وزیر HRD گفت: “CBSE پشتیبانی مناسب هند حرکت از سمت راست شروع آن.13868 CBSE مدارس شده اند بخشی از چند جا هند برنامه ها در گذشته و 11682 CBSE مدارس در حال حاضر رو به جا India flag. در حال حاضر با این منحصر به فرد تلاش من مطمئن هستم که دانش آموزان در سراسر کشور خواهد شد و نه فقط هزینه درآمد کافی درگیر در این مستند اما همچنین می خواهد با انگیزه را به تناسب اندام و زندگی سالم به عنوان یک راه زندگی است که چشم انداز ما نخست وزیر.”

Kiren Rijiju اتحادیه وزیر ورزش احساس می کند که جلسات آنلاین هستند و نیاز به ساعت.”کودکان در خانه با محدود کردن فعالیت فیزیکی است. این جلسات توسط کارشناسان تناسب اندام خواهد شد اطمینان حاصل شود که کودکان تمرین تناسب اندام حتی زمانی که در خانه است. همچنین ضروری است در این زمان به اطمینان حاصل شود که همه به خصوص کودکان باقی می ماند سالم و قوی ایمنی” Rijiju گفت. “در این جلسات علاوه بر تناسب اندام-مباحث مربوط به دستورالعمل وزارت Ayush با توجه به زیر گام های ساده برای افزایش ایمنی نیز پرداخته می شود. من مطمئن هستم که فرزندان و پدر و مادر بهره مند خواهد شد تا حد زیادی از این غنی جلسات.”

جریان زندگی می کنند نیز می تواند در دسترس در رسانه های اجتماعی دسته از CBSE, GOQii و شیلپا شتی برنامه.

—IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>