لیتوانی ویلنیوس پایتخت در حال برگزاری است یک نوع خاص از هفته مد مناسب برای این زمان از یک بیماری همه گیر — بدون catwalks; فقط تابلوهای تبلیغاتی و بدون لباس های فانتزی را بر روی صفحه نمایش; فقط ماسک صورت.

بیست و یک بیلبوردهای تبلیغاتی در اطراف میراث جهانی یونسکو شهر از ویژگی های عکس از مردان و زنان و کودکان با پوشیدن ماسک به عنوان بخشی از یک ماسک هفته مد’.

همه لیتوانیایی ملزم به پوشیدن ماسک در خارج به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19.

طرح انتخاب شدند اعضای محلی Facebook گروه ماسک خود را مد’ راه اندازی شده توسط طراح ژوئیه Janus برای به اشتراک گذاشتن طرح های جدیدی برای ماسک و راهنمایی در مورد چگونه به آنها را در خانه. “یک ماسک است یک راه خوب برای نمایش خلاقیت خود را به خودتان را بیان کنند. و آن را در فعالیت های خوبی به انجام زمانی که شما در حال نشستن در خانه با بچه ها گفت:” 50 ساله طراح.

تابلوهای تبلیغاتی نمایش سفارشی دوخته شده ماسک از ابتدا و فولاد ماسک با طرح های نقاشی شده بر روی آنها, او گفت:. کسانی که به تصویر کشیده شده در عکس عبارتند از: محلی و هنرمندان و نوازندگان مردم به صورت تصادفی انتخاب شده از خیابان و حتی شهردار ویلنیوس Remigijus Simasius.

A bicyclist rides next to a billboard

یک دوچرخه سوار سواری در کنار یک بیلبورد | عکس های اعتباری: ANDRIUS SYTAS

یکی از مدل های ساندرا Bruzaite, 23, که به خارج می رود و در یک صحنه و لباس کامل لباس پوشیدن و به عنوان یک طاعون در قرون وسطی دکتر که شامل چرم منقار اعتقاد به محافظت از بیماری است.

“هنگامی که این زمان طاعون آغاز شده, من میخواستم بدونم که اگر کسی می خواهد سعی کنید به راه رفتن در اطراف در قرون وسطی ، سپس یک عکاس ارائه شده من یکی که فرد معلوم شد که من” Bruzaite و گفتگو کرد.

“برخی از مردم آن را دوست دارم و بعضی نمی کنند. برخی از رویکرد من به یک تعریف و یا نگاهی به عکاسی از خود,” او اضافه شده است.

لیتوانی بسته اکثر مغازه ها و رستوران ها و مشتری رو کسب و کار در مارس 16 در یک مستند های اعمال شده برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. از آن شروع به کاهش برخی از محدودیت ها در اواخر ماه گذشته به عنوان تعدادی از عفونت ها کاهش یافت.

بالتیک ملت از 2.9 میلیون نفر است که تا کنون گزارش شده 1,423 coronavirus موارد از جمله 46 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de