گوش دادن به Shobha Tharoor Srinivasan روایت همیشه سبز داستان از هند

چیزی است که وجود دارد در مورد داستان از Panchatantra ساخته شده است که آنها مورد علاقه خواندن نسل از کودکان. بسیاری از چنین مجموعه ای از افسانه های عامیانه و داستان را تبدیل به بخشی از ما در حال رشد و آزمون زمان ایستاده بود. برای 70 روز از مستند, نویسنده و صدای هنرمند Shobha Tharoor Srinivasan شده بود روایت داستان در مورد Tenali راما و داستان از Panchatantra و Jataka قصه.

در یک ایمیل مصاحبه او در مورد ارتباط داستان و چگونه آنها هنوز هم جذابیت کودکان خود را با شوخ طبعی و حکمت. ویرایش گزیده ای.

چرا تصمیم گرفتید به روایت قصه از Panchatantra این Jataka قصه و Tenali راما در طول مستند?

من می خواستم برای کمک به در برخی از راه در طول مستند و به عنوان یک صدای حرفه ای-بیش از استعداد و نویسنده منتشر شده از کتاب های کودکان به عنوان خوانده شده-با صدای بلند پروژه چیزی بود که من می تواند انجام دهد و حفظ برای 70 روز.

من احساس در حالی که بسیاری از کودکان هند آگاه هستند از این جالب هندی کلاسیک. فروشگاه کتاب اغلب حمل کتاب های بیشتری از غرب کانن. داستان های نوشته شده تقریبا 2000 سال پیش مانند Panchatantra stories یا Jataka قصه merited یک دوباره. من با این داستان و من هنوز هم به یاد داشته باشید بسیاری از درس گرفتم. که می گوید چیزی در مورد ارزش پایدار. من شامل داستان Tenali راما چرا که او بخشی از جنوب هند, داستان گفتن سنت و ممکن است آشنا برای برخی از شنوندگان.

آیا شما فکر می کنم که این داستان در مورد شخصیت انسان طنین انداز با تکنولوژی زرنگ و دانا فرزندان امروز ؟

داستان باز کردن ذهن جوان را به جهان جدید است. حتی اگر کودکان در حال tech-درگیر یک داستان خوب است که همیشه قانع کننده است. این داستان ها آموزش و الهام بخش با درس روزانه زندگی و من فکر کردم که پدر و مادر می خواهم به خرید بیشتر به راحتی به صفحه نمایش زمان اگر داستان را بیش از فقط سرگرم کند. همچنین از آنجا که کودکان کنجکاو هستند و علاقه حیوانات و بسیاری از سهم خود را در خانه و قلب با حیوانات, داستان در مورد پرماجرا موش زیرک گرگ شجاع خرگوش های صحرایی, باهوش, لاک پشت ها و غیره. احتمال تجدید نظر شود. انسان شخصیت ها مفید دستگاه ادبی. داستان که از ویژگی های حیوانات با انسان صفات اطمینان عاطفی فاصله زمانی که درس دردناک است.

شما باید در ارتباط با danseuse Rajashree Warrier برای یک سری که او را به یک داستان است که شما روایت دوباره بیشتر از Panchatantra. چه روشی بود ؟

از ‘Great Indian Story’ پروژه چشم انداز از آقای هاری از Invis چند رسانه ای. آن را منحصر به فرد است و پروژه بلند پروازانه است که با استفاده از همکاری صدا و حرکت به کودکان ارائه یک پلت فرم برای باز کردن ذهن خود را به قصه های بی انتها در حالی که همچنین یادگیری زیبایی شناسی ، Rajashree Warrier با استفاده از تسلط بر مهارت او و Bharatanatyam mudras به صورت بصری نشان دادن, داستان, در حالی که من با استفاده از صدای من به طور چشمگیری روایت کلمات.

است وجود دارد یک مورد داستان و یا شخصیت در داستان ؟

من لذت می برد های هر داستان به عنوان بسیاری متمایز بودند و درس آنها افاضه کاملا متفاوت است. جالب بود به بررسی و تجزیه و تحلیل کنید و ببینید که داستان از سه منبع طنین انداز به همان اندازه با شنوندگان. سلمانی که دریافت ارتقاء از Tenali راما مجموعه حکیم و ماوس از Panchatantra و پنی-میمون دانا از Jataka قصه همه تا به حال بیش از 1000 بینندگان.

چه بود پاسخ بینندگان?

پاسخ بوده است فوق العاده است. من گرم و یادداشت ها را از پدر و مادر گفت: چقدر فرزندان خود لذت می برد ، نیز وجود دارد برخی از خلاق “با تشکر از Yous” رندر هنری در رسانه های اجتماعی و بسیاری از بزرگسالان نوشت و گفت که آنها تا به حال relived خاطرات دوران کودکی با گوش دادن به این داستان آشنا از جوانان خود را.

به عنوان یک بسیار در پی صدای هنرمند آنچه شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با مردم امیدوار به این ؟

این مهم برای اولین بار به درک اصطلاح “صدای هنرمند’. این نه فقط در مورد داشتن یک روشن یا صدای دلنشین. آن را در مورد چگونه است که صدای استفاده شده است. این صدای ضبط شده صدای بازیگر کارت ویزیت و می توان آن را و اغلب است متفاوت از زنده از صدا. در برخی از راه, صدای هنرمند است که یک دلسوز هوشمند ‘قصه گو.’ و گاهی اوقات این داستان ممکن است سرگرم کننده به روایت. این اسکریپت را می توان خشک و بیش از حد فنی ضعیف بیان و در عین حال وظیفه صدا و استعداد است به استفاده از مهارت های لازم برای انتقال است که متن و سپس اضافه کردن یک عنصر شگفت آور است که باعث می شود شنونده می خواهید به شنیدن اسکریپت دوباره. این نیز باید انجام شده در زمان خاص محدودیت. شما باید قادر به گرفتن یک نقطه در سراسر, مربوط, یک, احساس, و ناخن پیام در 30 ثانیه یا دو دقیقه یا زمان مقرر.

داشتن گفت که آن را به یک حرفه ای فوق العاده با کمی منصفانه از انعطاف پذیری و لوکس بودن قادر به کار در لباس خواب شما را اگر شما در حال ضبط از یک استودیوی خانگی! کلید استعدادهای مورد نیاز برای صدای بیش از اعتبار هستند (که صداقت در ارائه مواد) درک این اسکریپت در نظر گرفته شده و صدا و توانایی برقراری ارتباط به اين مواد است. بقیه را می توان یاد گرفته از کلاس و یا با یک مربی حرفه ای.

چه آینده ای را می بینید برای کتاب های صوتی و ساده روایت در عصر بصری تصاویر ؟

وجود دارد همیشه یک فضا برای کتاب های صوتی. این یک دست آزاد راه به عنوان خوانده شده, و, در زندگی پر مشغله مان را از رفت و آمد طولانی و بی پایان کارهای, یک راه ساده برای نگه دارید تا ما خواندن در حالی که رانندگی به کار تاشو لباس های شسته شده و یا پخت و پز غذا. من به عنوان خوانده شده که در آمریکا 50 درصد از کودکان با سن کمتر از 12 در حال حاضر گوش دادن به کتاب های صوتی. یک نسل در هند مورد استفاده برای دستگاه های و عادت به گوش دادن به موسیقی و پادکست ها بر روی خود هدفون را پیدا خواهد کرد آن را آسان به عنوان خوانده شده ‘ کتاب در این راه. و من می دانم که صدای حق با حق اهنگ زمین و بیان خواهد شد و رنگ تصاویر در شنوندگان ذهن و آوردن کتاب زنده فقط به عنوان به خوبی به عنوان تصاویر می توانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>