فروشگاه های مشروبات الکلی و غیر ضروری مغازه در بمبئی به تعطیل از شنبه

بمبئی: دو روز پس از اجازه می دهد عمده فروشی و خرده فروشی و مشروب و مغازه های غیر ضروری مغازه در بمبئی شهرداری شرکت امروز دستور داد آنها را به تعطیل عملیات از روز شنبه.

حرکت شهرداری شرکت گفته است که گرفته شده برای جلوگیری از ازدحام مردم در طول یک بیماری همه گیر. BMC روز سه شنبه دستور بسته شدن مشروب فروشی ها ، این است که با توجه به ازدحام مردم حفظ فاصله اجتماعی و وضعیت نظم و قانون ناشی عنوان یک نتیجه.

“چندین گزارش در اخبار, در رسانه های اجتماعی و ورودی های دریافت شده از پلیس و مقامات بخش است که با توجه به بالا به آرامش وجود دارد شده است جمعیت زیادی جمع آوری نزدیک به این مغازه ها گفت: سفارش امضا شده توسط شهرداری کمیسر پروین Pardeshi.

سفارش اضافه شده است که با توجه به تجمع جمعیت آن را غیر ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله وجود دارد و چند نمونه از نظم و قانون وضعیت ناشی از این جمعیت جمع آوری در یک مکان.

مشروب یک منبع بزرگ درآمد برای ماهاراشترا که به دست آورده در مورد 45,000 کرور در قالب مالیات بر روی آن در 2019-20 رسمی از دولت و بخش غیر مستقیم گفت.

ماهاراشترا در روز سه شنبه گزارش داد 841 جدید covid-19 موارد مثبت گرفتن دولت در مجموع شمارش به 15,525.

از این بمبئی به تنهایی ثبت 9,945 موارد و 387 مرگ و میر.

با این حرکت بمبئی می پیوندد دولت از Solapur, Aurangabad, سرم, Buldhana و امراواتی مناطق بود که در روز دوشنبه با صدور دستورالعمل که مشروب مغازه ها اجازه داده نخواهد شد برای باز کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>