مشروب سازان در دهلی تگرگ خروج از تاج هزینه می گویند 5% افزایش در مالیات بر ارزش افزوده مناسب

دهلی نو: مشروب سازان در روز یکشنبه با استقبال از دهلی نو تصمیم دولت برای برداشت از 70 درصد ویژه تاج وظیفه مشروب پس از افزایش مالیات بر ارزش افزوده به 25 درصد و نامیده حرکت به معقول.

این گام به نفع تمام سهامداران به فروش مشروب را که قرار بود در پایتخت زیر نرخ مالیات بالا با توجه به کنفدراسیون هندی, نوشیدنی الکلی شرکت (CIABC).

هر چند دولت دهلی نو است پس مالیات آن افزایش مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در همه دسته بندی ها از مشروب از 20 درصد به 25 درصد است. تصمیم گرفته شد در جلسه کابینه به ریاست وزیر Arvind Kejriwal.

“ما واقعا استقبال از این تصمیم دولت برای حذف 70 درصد Cess در دهلی نو. ما تا به حال بارها و بارها اشاره کرد که شیب افزایش خواهد تبدیل به ضد تولیدی که این امر منجر به سقوط در مشروب فروش و درآمدهای دولت,” CIABC مدیر کل Vinod Giri گفت.

“ویژه تاج هزینه” تحمیل شد در ماه گذشته در حداکثر قیمت خرده فروشی از بطری مشروب به عنوان دولت نگاه به کسب درآمد اضافی آمار به شدت با توجه به مستند.

این حال معلوم شد که معکوس به رغم اولیه افزایش فروش مشروب افتاده بود به شدت در دهلی نو در ماه مه و مشروب سازندگان تا به حال از دولت خواست به حذف 70 درصد تاج همه گیر فرایند اعمال شده در این بخش است.

“ما در واقع بسیار خوشحال به یاد داشته باشید که دولت در پاسخ به سرعت و مناسب برای حذف این فرایند و جایگزینی آن با افزایش مالیات که معقول است و در درون ما توصیه” Giri گفت.

با توجه به CIABC این تصمیم به نفع همه سهامداران است.

“این بار دیگر نشان می دهد که دولت به طور مداوم زنده و حساس به منافع دولت, صنعت, تجارت و مصرف کنندگان و شجاعت برای اقدام فوری در منافع همه ذینفعان” او اضافه شده است.

CIABC است apex بدن از صنعت آشامیدنی الکلی و اعضای آن عبارتند از عمده ترین شرکت های هندی که تولید و بازار محدوده محصول خود را در هند و خارج از کشور.

در ماه گذشته چندین دولت تحمیل اضافی مالیات بر مشروبات الکلی پس از فروش از سر گرفته و در مرحله سوم از مستند.

متحده مانند آندرا پرادش دهلی نو و بنگال غربی تحمیل کرده اند 75 70 و 40 درصد مالیات اضافی به ترتيب در مشروب که از سر پنجره فروش از 4 مه.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>