مشروب می شود ارزان در دهلی نو از امروز, اما نرخ نمی تواند قبل از covid سطح

مشروب الکلی در دهلی نو خواهد بود ارزان تر از امروز هنگامی که AAP تصمیم دولت برای انصراف “70 درصد ویژه تاج هزینه” خود به فروش می آید را به اثر.

وزیر Arvind Kejirwal-led AAP دولت است اما افزایش مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در همه دسته بندی ها از مشروب از 20 ٪ تا 25٪.

“ویژه تاج هزینه” در حداکثر قیمت خرده فروشی (MRP) از بطری های مشروب تحمیل شد در ماه گذشته به عنوان دولت برخورد بد با توجه به کروناویروس مستند نگاه به کسب درآمد اضافی.

تصمیم به خروج از ‘”ویژه تاج هزینه” گرفته شده بود در جلسه کابینه به ریاست وزیر Arvind Kejriwal.

تصمیم به پیاده سازی تبدیل شده بود به طور معکوس به رغم اولیه افزایش فروش مشروب افتاده بود به شدت در دهلی نو در ماه مه و مشروب سازندگان تا به حال از دولت خواست به حذف 70 درصد تاج همه گیر فرایند اعمال شده در این بخش است.

نه تنها دهلی متحده مانند آندرا پرادش, West Bengal تحمیل کرده اند 75 70 و 40 درصد مالیات اضافی به ترتيب در مشروب که از سر پنجره فروش از 4 مه.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>