نقدینگی افزایش ممکن است کمی دیر برای فرانکلین تمپلتون

بانک مرکزی هند (RBI) در ویژه نقدینگی تسهیلات 50,000 کرور برای صندوق های متقابل (MFs) است حداقل یک هفته دیر می آید و تنها پس از فرانکلین تمپلتون هند تصمیم به قطع بدهی شش طرح. بنابراین به نفع نقدینگی پنجره بعید است در دسترس باشد به این شش طرح به عنوان redemptions متوقف شد در 23 آوریل است.

اما فرانکلین هنوز هم می توانید دسترسی به پنجره خود را برای دیگر طرح درست مانند همه دیگر صندوق خانه. چه نیاز به دیده می شود این است که آیا بانک ها نمای بسته شدن شش طرح به عنوان یک به طور موقت بر روی صفحه رادار و مایل به قرض دادن پول تازه به صندوق خانه در قدرت از آن دارایی های تحت مدیریت (اوم).

“شش فرانکلین طرح را متوقف کرده اند redemptions به طوری که آنها ممکن است استفاده از این تسهیلات نقدینگی. اما دیگر فرانکلین طرح بهره مند شوند به همان اندازه به عنوان بقیه بدهی سرمایه در این صنعت به نقدینگی را برای بهبود کیفیت بالا مقاله پس از RBI اعلام” گفت: Gaurav Awasthi ارشد شریک IIFL ثروت است.

در 23 آوریل فرانکلین تمپلتون اعلام کرد که بسته شدن آن شش اعتباری-مدیریت عملکرد گرا بودجه با اوم از 25,658 کرور که تحت فوق العاده رستگاری فشار است. در هفته قبل از تصمیم گیری سرمایه گذاران در حال بازخرید 7,000 کرور از این طرح. برای دیدار با تقاضا فرانکلین مجبور به قرض گرفتن بیش از 2,200 کرور از بانک ها در 8% هزینه نهایی بودجه بر اساس نرخ وام یا MCLR.

“تا به حال RBI پنجره باز زودتر این طرح را به حال سقوط گزینه بازگشت از قرض گرفتن. یک طرح بود و در حال حاضر نزدیک شدن به بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) حد مجاز استقراض از بانک” گفت: مدیر عامل شرکت از اواسط اندازه صندوق خانه, درخواست ناشناس ماندن.

Sebi مقررات اجازه می دهد MFs طرح به قرض گرفتن تا 20 درصد از دارایی های خود را برای پاسخگویی به نقدینگی نیاز برای رستگاری و پرداخت سود سهام. فرانکلین هند کوتاه مدت درآمد طرح در حال حاضر قرض گرفته شده تا 17.7 درصد از دارایی های خود را به عنوان در 31 مارس. “RBI پنجره که خیلی دیر برای شش فرانکلین تمپلتون طرح… حتی اگر آنها به حال شده است پیچ در پیچ تا بانک ها را نمی خرید این نوع کاغذ برگزار می شود در این طرح است. بسیاری از این صادر کنندگان به بازار زمانی که بانک ها حاضر به قرض دادن به آنها است. در حالت ایده آل RBI باید ایجاد یک ویژه هدف وسیله نقلیه به خرید این کاغذ” گفت: بدهی صندوق مدیر درخواست ناشناس ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>