لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع

سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamMSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی رالی تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook — واشنگتن وال استریت در لبه مورد coronavirus بیشتر (R-S. C.) روز جمعه در ستایش رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع بیشتر برای چندین موفقیت در دوره اول خود را در حالی که bemoaning “مزخرف” در مواجهه با رئیس جمهور است.

گراهام این اظهارات را در حالی که ظاهر می شود در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رالی در ایالت کارولینای جنوبی در آستانه انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در دولت است.

“با تشکر از شما بیش از هر چیز دیگری برای قرار دادن با بی پایان مزخرف شما باید برای رفتن از طریق” گراهام گفت: به خشن تشویق از جمعیت در شمال چارلستون است.

تبلیغات

معلوم نیست دقیقا چه گراهام با اشاره به اینکه ایران با سناتور بوده است vocal مدافع رئیس جمهور از جمله در طول استیضاح آغاز شد که در این خانه در سال گذشته به پایان رسید و با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا در این ماه.

گراهام سخنان آمد لحظات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در دموکرات ها و رسانه های خبری در طول این تجمع را متهم کرده که آنها به دنبال یک جدید “جعل” با انتقاد از دولت خود را از دست داده و coronavirus.

“دموکرات ها سیاسی coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در این تجمع است.

“یکی از مردم به سمت من آمد و گفت:” آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia. که کار نمی کند خیلی خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “آنها سعی کردند استیضاح جعل.”

“این جدید خود را جعل” او اضافه کرد: ظاهرا اشاره به دموکراتها انتقاد از دولت coronavirus پاسخ.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته تمسخر دموکرات ها برای به دنبال خود استیضاح پرس و جو بیش از معاملات خود را با اوکراین, برچسب زدن به تلاش همراه با روسیه پروب به عنوان “مزخرف.”

گراهام که در خدمت به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس سنا, تبلیغ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “لعنتی خوب رئیس جمهور” با اشاره به سابقه خود را از تشکیل پرونده فدرال قضایی با نامزد محافظه کار قضات است.

“با تشکر از شما برای 200 محافظه کار قضات است. با تشکر از شما برای عدالت Kavanaugh و عدالت Gorsuch,” گراهام گفت: در مقابل یک جمعیت با اشاره به قاضیان برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughLindsey گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع 70 سابق سناتور پیشنهاد دو حزبی حزبی برای امتیازهای قاضیان بار, مکزیکی, پدر و مادر از پیگرد بیش از کشنده مرزی تیراندازی از نوجوانان بیشتر و نیل Gorsuchنیل GorsuchLindsey گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع قضات نوار مکزیکی پدر و مادر از پیگرد بیش از کشنده مرزی تیراندازی از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد بیشتر. “با تشکر از شما برای بازسازی نظامی و کشتار تروریستی است. با تشکر از شما برای قویترین اقتصاد در طول عمر من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>