مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh روز جمعه wagged انگشت خود را در حزب دموکرات آمریکا و سازمان های اطلاعاتی این ادعا که آنها فریب رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به عراق و این که آنها در حال حاضر در تلاش برای انجام همان به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpComey پاسخ به تهمت با Mariah Carey gif: چرا شما را با وسواس من?’ کنگره به تامین امنیت انتخابات جلسه ماه آینده در میان اینتل درام نیویورک متهم ساختن تهدید به مرگ شومر شیف بیشتر.

“در حال حاضر بوش به عنوان یک جمهوری خواه [بود] احتمالا محبوب با دولت به خصوص پس از او چگونه انتخاب شد,” Limbaugh گفت: در رادیو نشان می دهد. “بسیاری از دموکرات ها بسیاری از Staters فکر می کنم که گور شده اند باید رئیس جمهور.

“من فکر می کنم وجود دارد به همان اندازه خشم در دولت ما فقط اسمش را نمی کند که پس از آن برای جورج دبلیو بوش به عنوان وجود دارد امروز برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — و اگر نه همان نزدیک است,” او اضافه شده است.

تبلیغات

این “دولت عمیق,” Limbaugh تصریح کرد: کشت شواهد و مدارک جعلی از سلاح های کشتار جمعی (سلاح های کشتار جمعی) به فشار بوش به عراق است و در حال حاضر “ساخت تا شواهد” از روسیه را مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من را دیده اند چه این دسته از افراد در جامعه اطلاعاتی قادر هستند; آنها چه سعی کردم با مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا این کل روسیه دخالت و تهمت تبانی? این تمام چیزی است که یک زن دروغ کاملا ساختگی جعل سکوت کودتا” Limbaugh گفت.

“چرا باید به ما باور این مردم ؟ آنها نبوده است راست, در مورد هر چیزی در چهار سال گذشته” Limbaugh ادامه با اشاره به جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود. آنها در اشتباه بودند در مورد سلاح های کشتار جمعی است. آنها را دریافت نمی کند بنغازی حق است.”

گروه غیر انتفاعی در مسائل اشاره می کند که میزبان رادیو که به تازگی موفق به دریافت مدال آزادی از مغلوب ساختن پیشی جستن یک از حامیان بزرگ عراق در جنگ و ادعا می کند از سلاح های کشتار جمعی به عنوان استدلال پشت این جنگ است.

“Limbaugh در سال 2006 اعلام کرد طرح خود را به دریافت حقیقت در سلاح های کشتار جمعی,’ تسلیت ‘به سنگ دل معاندت و کوری از دموکرات ها و درایو های رسانه'” گروه متحده در وب سایت خود را.

پس از کنگره در هر دو حزب قانون – مجوز استفاده از نیروی نظامی در اکتبر 2002, جنگ عراق رسما آغاز شد و در مارس 2003.

بیرون کشیده شده خروج نیروهای خود در طول دولت اوباما به پایان رسید با آخرین سربازان خروج از عراق در سال 2011; با این حال ایالات متحده آمریکا نیروهای مستقر در 2014.

در ژانویه 2019, وزیر امور خارجه, Mike Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoThe هیل 12:30 گزارش: Dem اضطراب افزایش می یابد پیش از سه شنبه Pompeo از ما انتظار دارد که طالبان به توافق امضا شده در فوریه. 29 تپه صبح روز سه گزارش — Sanders, Dems صفر در سه شنبه بیشتر گفت که وجود دارد 5,000 نیروهای ایالات متحده در عراق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im